11:55:04 1399/12/2

دستاوردهای آریاهمراه از نمایشگاه اینترنت اشیاآریاهمراه در ششمین نمایشگاه اینترنت اشیا که هفته گذشته برگزار شد، با محصول بومی نکیسا حضوری فعال داشت.

نکیسا که مخفف "نرم افزار کنترل یکپارچه سیستم‌های ارتباطی، اطلاعاتی و امنیتی" است ، توانایی یکپارچه‌سازی کلیه سیستم‌های جریان ضعیف را دارا است.

این سامانه علاوه بر قابلیت ایجاد محیط یکپارچه برای مدیریت سیستم‌هایی که در سازمان‌ها به صورت جزیره‌ای به کار گرفته می‌شوند، از قابلیت یکپارچه‌سازی فرآیندهای بین سیستم‌ها نیز برخوردار است.

در این نمایشگاه، مهدی صادقی نیارکی، معاون امور صنایع وزارت صنعت-معدن-تجارت، سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و بیژن عباسی آرند، مدیرعامل ایرانسل، ضمن بازدید از غرفه آریاهمراه، از نزدیک با محصول نکیسا آشنا شدند.

در جریان این دیدارها، وزیر ارتباطات ضمن حمایت از نکیسا، اعلام کرد که در صورت بکارگیری از محصولات مشابه خارجی در دستگاه‌های دولتی، نکیسا را جایگزین آنها خواهد کرد.

مدیرعامل ایرانسل نیز اعلام کرد که این اپراتور آماده دریافت "مدل کسب و کار" محصول نکیسا است تا همکاری مشترک خود را با آریاهمراه برای بهره‌برداری از این محصول در مناطق مختلف کشور از جمله در جزیره کیش آغاز کند.

در این نمایشگاه چند شرکت معتبر نیز تمایل خود را برای همکاری با آریاهمراه اعلام کردند.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها