15:08:34 1399/2/23

در نشست خبری پرسپولیسی‌ها با اسپانسرشان چه گذشت؟امروز (سه‌شنبه) باشگاه پرسپولیس با شرکت آتیه داده پرداز جهت اسپانسری به توافق رسید. 

امیر جلیلوند مدیرعامل شرکت آتیه داده پرداز در نشست خبری این توافق اظهار کرد: در آبان ۹۸  باشگاه یک کارگزار رسمی را انتخاب کرد که این یک اتفاق خوبی است. در داخل قرارداد، قرار است که زیرساخت‌های لازم برای درآمد زایی باشگاه انجام شود تا منافع پرسپولیس تامین شود. بعد از اینکه کار شروع شد، نیاز شد که یک نشست دیگر برگزار شود تا سوء تفاهم ها برطرف و شرح وظایف‌ها مشخص شود که این اتفاق افتاد و وقتی قرارداد منعقد شد، به این نتیجه رسیدیم به خاطر مشکلات مالی باشگاه، باشگاه را کمک کنیم. محبوب‌ترین باشگاه کشور پرسپولیس است و در این دو هفته نشست‌های زیادی برگزار کردیم. من این نوید را به شما می‌دهم که باشگاه پرسپولیس به مقصد نهایی خود خواهد رسید و با حمایت هواداران، به شکوه می‌رسد.

در ادامه مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: ممکن بود ما با این شرکت قطع همکاری کنیم اما با مذاکراتی که داشتیم، به توافقات خوبی رسیدیم. در الحاقیه جدید همسویی و شرح وظایف در آن کاملا مشخص است. تعهدات جدید این الحاقیه را به وجود آورد و این شرکت بسیار موفق است و افتخاری است که ما با این شرکت همکاری می‌کنیم. به نظر من با این قرارداد ما موفق خواهیم شد.

در ادامه نشست خبری، علی رغبتی عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: این قرارداد در آبان ۹۸ بسته شده است و به خاطر اینکه پایه این قرارداد بر اپ باشگاه استوار شد، در این فاصله چندین مذاکره انجام شد و این مساله منافاتی با کار ما ندارد. این قرارداد سه ساله است و یک پایه تعیین شده است. بخشی از این کف ۳۰ میلیارد تا ۳۱ خرداد پرداخت می‌شود. شروع مسابقات در این قرارداد موثر است چون اگر فوتبالی نباشد، خیلی چیزها زیر سوال می‌رود. در این قرارداد سود باشگاه بسیار زیاد است و در ادامه اگر لازم بود درباره سودهای این قرارداد گفته خواهد شد. امیدوارم در ادامه راه این قرارداد بسیار موثر خواهد بود.

ادامه دارد...

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها