14:51:21 1398/8/19

در رختکن استقلال در روز اعتصاب چه گذشت؟بازیکنان استقلال دیروز طبق برنامه راهی زمین تمرین شدند ولی تمرین نکردند.

به گزارش نوداد نیوز، آبی پوشان در داخل رختکن هم حضور یافتند ولی لباس عوض نکردند و حر فهایی در داخل رختکن رد و بدل شد که خواندن آنها جالب توجه است.استقلالی ها حوالی ساعت 14:30 در رختکن بودند اما حاضر به انجام تمرین نمی شدند. آنها در توجیه این اتفاق می گفتند: ما کوچکترین مشکلی با استراماچونی نداریم!او پس از بازی با صنعت نفت حمایت کرد و نشان داد که کنار ماست به همین خاطر امروز آمده ایم تا ثابت کنیم به حرمت استراماچونی حاضر شده ایم ولی تمرین نمی کنیم چون احساس می کنیم مدیران باشگاه به ما بی احترامی کرده اند و اصلاً توقع چنین رفتاری از آنها نداشتیم.

استقلالی ها از این مسئله که چرا هیچ کس پیرامون مشکلات مالی با آنها صحبت نکرده، بسیار ناراحت بودند و تأکید داشتند که مدیران باشگاه باید پیرامون آن توضیح بدهند ولی ندادند.یکی از استقلالی ها در این رابطه با صدای بلند خطاب به همبازیانش می گفت :استرا بعد از بازی با صنعت نفت حرف زد و چند نفر از بازیکنان بزرگ تیم هم مصاحبه کردند به همین خاطر انتظار داشتیم امروز قبل از تمرین مدیران باشگاه بیایند و برایمان توضیح بدهند ولی هیچ اتفاقی رخ نداد. انگار نه انگار که ما طلبکار هستیم و طی هفته های اخیر چنین نتایج خوبی گرفته ایم. هیچ کس برای ما احترام قائل نشد و به همین دلیل حاضر نیستیم امروز تمرین کنیم. 

بازیکنان استقلال همچنین تأکید داشتند که حداقل انتظارشان دیدن امیرحسین فتحی در تمرین روز شنبه بود. قدر مسلم اینکه تبعات ماجرای دیروز تا چند روز می تواند گریبانگیر آبی پوشان شود مگر اینکه باشگاه به صورت ضربتی کاری کند.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها