14:00:42 1397/12/20

دردسرهای شیرین شفر برای بازی مقابل العیناستقلال فردا در دیداری خانگی به مصاف العین خواهد رفت.

به گزارش نوداد نیوز ، در دور دوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، فردا از ساعت 19 استقلال و العین رو در روی هم قرار خواهند گرفت.

هر دو تیم در دور نخست مغلوب حریفانشان شدند؛ آبی ها با نتیجه 3 بر 0 برابر الدحیل شکست خوردند و العین نیز در خانه با یک گل مغلوب الهلال عربستان شد.

استقلال در این دیدار اللهیار صیادمنش را در اختیار نخواهد داشت تا شفر در یکی از پست ها انتخاب سختی داشته باشد. ایسما در دیدار برابر نفت مسجدسلیمان نشان داد به مرز آمادگی نزدیک شده اما کماکان اضافه وزن دارد. باید دید کادر فنی استقلال از ایسما در ترکیب اصلی استفاده می کند یا خیر. در جناح دیگر نیز داریوش شجاعیان و فرشید اسماعیلی از گزینه های مد نظر شفر هستند و اگر ایسما نیمکت نشین شود، چندان بعید نیست هر دو این بازیکنان در ترکیب اصلی قرار گیرند.

یکی دیگر از چالش های استقلال، آمادگی همزمان علی کریمی، فرشید باقری و روزبه چشمی است. از بین این سه بازیکن دو نفر در پست هافبک دفاعی به بازی گرفته خواهند شد و به همین دلیل حضور چشمی در خط دفاعی نیز یکی دیگر از احتمالات است. اگر روزبه چشمی به قلب خط دفاعی بازگردد، جانشین دانشگر خواهد شد.

در تیم اماراتی سه بازیکن خارجی این تیم، یعنی شیوتانی، دومبیا و مارکوس برگ از مهره های شاخص العین هستند. به طور کل العین همیشه طی سالیان اخیر در ضد حملات قدرتمند بوده و حالا علی رغم غیبت بازیکنانی همچون کایو و محمد عبدالرحمن، باز هم می تواند در انتقال ها زهردار باشد.

یکی دیگر از چالش های تیم اماراتی غیبت احمد اسماعیل، مدافع این تیم است؛ بازیکنی که در دیدار برابر الهلال با دریافت کارت قرمز از زمین بازی اخراج شد و حالا مقابل استقلال نیز محروم خواهد بود.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها