15:02:50 1398/3/20

درخواست مرفاوی از رحمتی و خسروسرمربی اسبق استقلال معتقد است دعوای رحمتی و حیدری در شأن استقلال نیست .

به گزارش نوداد نیوز، صمد مرفاوی در خصوص وضعیت تیم استقلال می گوید: فعلاً نمی شود در مورد سطح توانایی های استراماچونی اظهار نظر کرد و گفت مربی خوبی است یا نه. پیش داوری کار دشواری است.باید بدانیم ایشان از اروپا می آید و نگاهش به فوتبال و امکانات متفاوت است.او اصلا شناختی از لیگ ما و بازیکنان شاغل در آن ندارد. بنابراین مدیران باشگاه باید از همین حالا به فکر تهیه امکانات لازم باشند.در واقع مدیران باشگاه استراماچونی را آوردند تا به قول خودشان در قبال هواداران عمل کرده باشند.

مرفاوی ادامه می دهد: مربی ایتالیایی لیگ ما را نمی شناسد باید افرادی که روی لیگ برتر اشراف دارند برای او یارگیری کنند چرا که آنها به بازیکنان اشراف دارند و باید اینکار را مدیریت کنند. استراماچونی حرفه ای است و بازی های فصل قبل استقلال را دیده و روی همان تیم برنامه ریزی کرده است.برای موفقیت باید اسکلت لیگ هجدهم را حفظ کنیم و فقط نقاط ضعف مان را بر طرف کنیم.

مرفاوی در خصوص مصاحبه سعادتمند مبنی بر استفاده از او به عنوان مشاور در باشگاه استقلال می گوید:آقای سعادتمند بسیار محترم هستند. ولی متأسفانه در این سال ها باشگاه حتی یک بار هم به من زنگ نزده و برای مشورت دعوت نکرده است.

مرفاوی در پایان گفت: درگیری رحمتی و حیدری در شان استقلال نیست این دو بازیکن محترم که در تیم ملی هم بوده اند. اگر مهدی و خسرو با هم اختلافی هم دارند،باید رو در رو حلش کنند نه در فضای مجازی.خدا رحمت کند منصورخان را همیشه وقتی استقلال به بحران می رسید سراغ پورحیدری می رفتیم ولی متاسفانه حالا دیگر در جمع ما نیست.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها