15:02:38 1399/2/28

درخواست قلعه نویی از بیگ زاده برای افشاگری از اتفاقات پشت پرده استقلالامیر قلعه نویی هنوز بابت آن سالی که در استقلال نتیجه نگرفت دلخور است.دلخور از اینکه برخی نگذاشتند آن تیم نتیجه نگرفت.

قلعه نویی می گوید: من از هاشم بیک‌زاده خواهش می‌کنم بقیه آن چیزها که می‌داند را بگوید. من خودم به آن مسائل رسیده‌ام و شاید خیلی از هواداران فوتبال هم به آن رسیده باشند. وقتی شما 12 امتیاز از رقبا جلو باشید ولی در هفته‌های آخر یا ببازید یا مساوی کنید خبرهایی بود که هاشم بیک‌زاده به آن اشاره کرده است اما من از او می‌خواهم اصل قضیه را باز کند. او بگوید چه کسانی به بعضی از بازیکنان خط می‌دادند که طوری بازی کنند که فلانی زمین بخورد. شنیده‌ام او گفته می‌خواهد اینها را در کتابش بنویسد اما من می گویم آقای بیک‌زاده این صحبت‌ها را در کتابت ننویس و خیلی زود حقایق را به مردم بگو. 

او ادامه می دهد: البته او یکسری از حقایق را به صورت درد و دل به کریم بوستانی گفته و خیلی مسائل دیگر هم باقی مانده است. این را هم بگویم این آقایان به من ضرر نزدند بلکه به استقلال ضرر زدند. بیک‌زاده همه چیز را بگوید و اگر اسمی از بازیکنی نیاورد اشکال ندارد ولی نوع رفتارها و کارها را که می‌شود گفت. 

قلعه نویی می افزاید: در آن سال به برخی‌ها گفته بودند ما در فلان جا شما را ساپورت می‌کنیم و خیلی اتفاقات هم پشت پرده انجام شد. یک گروهی خارج از طرفداران استقلال اتاق فکری تشکیل داده بودند که کاری کنند ما از استقلال دور شویم. البته آنها به هدفشان رسیدند. ولی من آن سال خیلی اذیت شدم و حرف شما درست است. باز هم می‌گویم بیک‌زاده اصل قضایا را بگوید و همه را راحت کند. خوشحالم حالا به روزهایی رسیدیم که 10 سال از حضور ما در استقلال می‌گذرد اما به یک باره یک بازیکن می‌اید و مسائلی را مطرح می‌کند و همه هاج و واج می‌مانند. یک بخشی از آن اتفاقات را یک بازیکن گفت و یک بخشی هم من به همراه میرشاد ماجدی در برنامه نوروز فوتبالی مطرح کردیم. بقیه را هم هاشم بیک‌زاده یک روز می‌گوید.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها