14:32:58 1398/8/11

درخواست فتحی از سازمان لیگ برای تغییر ساعت بازی استقلال و نفتامیرحسین فتحی از سازمان لیگ خواست ساعت دیدار استقلال برابر صنعت نفت تغییر کند.

به گزارش نوداد نیوز، امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال در مصاحبه با رسانه رسمی این باشگاه درباره ساعت بازی با تیم صنعت نفت آبادان و بلیت‌فروشی اینترنتی این بازی گفت: «پس از همکاری همه جانبه باشگاه استقلال درباره تغییر ساعت بازی دیروز در تبریز، از سازمان لیگ و سایر نهادهای تصمیم‌گیرنده می‌خواهیم که ساعت بازی روز سه‌شنبه استقلال مقابل صنعت نفت آبادان را از ساعت ۱۵:۳۰ به ساعت ۱۸ تغییر بدهند تا هواداران بیشتری جهت تماشای بازی به ورزشگاه بیاییند.

همچنین از مسؤولان بلیت‌فروشی اینترنتی می‌خواهیم که مانند سایر شهرهای لیگ برتری، بلیت‌فروشی اینترنتی تا پایان بازی استقلال مقابل صنعت نفت ادامه یابد. متاسفانه عده‌ای در تلاش هستند تا طوری وانمود کنند که باشگاه استقلال نمی‌خواهد چنین اتفاقی رخ دهد، درحالیکه این یک دروغ بزرگ است. آرزوی من و همکارانم در مجموعه بزرگ استقلال این است که بازی روز سه‌شنبه با حضور حداکثری طرفداران عزیز استقلال برگزار شود. به طور ویژه پیگیر این دو موضوع هستیم و اخبار قطعی را به اطلاع خواهیم رساند."

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها