16:11:53 1398/2/21

درخواست عالیشاه از هواداران: با پیراهن قرمز به ورزشگاه بیاییدامروز پرسپوليس در شرايطي به مصاف ماشين سازي مي رود كه با برتري در اين ديدار و لغزش احتمالي سپاهان مي تواند در خانه جشن قهرماني برپا كند.

به گزارش نوداد نیوز، اميد عاليشاه يكي از باتجربه هاي پرسپوليس اعتقاد دارد تماشاگران اين تيم مي توانند نقش كليدي در اين ديدار بازي كنند. او در اینباره می گوید: خستگي و فشردگي مسابقات بچه ها را اذيت كرده است. ما در دو جام باقي مانده تمام تلاش خود را به خرج مي دهيم كه قهرمان شويم. البته الان فكر و ذكرمان فقط روي بازي با ماشين سازي است. ما بازي بسيار دشواري داريم و از همه هواداران پرسپوليس تقاضا مي كنيم در اين ديدار از ما حمايت كنند.ما براي رسيدن به پيروزي نياز به حمايت اين عزيزان داريم.از همه تماشاگران پرسپوليس درخواست مي كنم لطف كنند و با پيراهن قرمز به ورزشگاه آزادي بيايند.

عالیشاه ادامه می دهد: با تماشاگراني با پيراهن قرمز ما يك گل از ماشين سازي و همه حريفان جلو مي افتيم. اين بازي خيلي روحي و رواني است. هواداران بدانند حمايت از ما می تواند براي ما جام قهرماني ليگ برتر و در ادامه حذفي را به دنبال داشته باشد.ما بايد با تمركز كامل و به دور از احساسات بازي كنيم.ماشين سازي تيم خطرناكي است كه خيلي سخت گل مي خورد نبايد عجول و عصبي بازي كنيم.به شخصه فكر مي كنم با اختلاف دو گل برنده شويم.ما كار خودمان را مي كنيم اما خيلي اميدوارم تيم خوب آقايحيي بتواند سپاهان را شكست دهد يا حداقل از اين تيم مساوي را بگيرد.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها