10:36:05 1398/3/11

«داستان اسباب‌بازی۴» در تلاش برای ثبت یک رکورد جدیدچهارمین قسمت از انیمیشن «داستان اسباب‌بازی» محصول استودیو پیکسارِ کمپانی دیزنی از تاریخ ۲۱ ژوئن ۲۰۱۹ اکران خود را آغاز می‌کند و امیدوار است با عبور از فروش ۱۸۲ میلیون دلاری «شگفت‌انگیزان ۲»، رکورد فروش آغازین انیمیشن‌های سینما را به نام خود ثبت کند.

«داستان اسباب‌بازی ۴» را «جاش کولی» با فیلمنامه‌ای از «ویل مک‌کارمک» و «استفنی فولسوم» کارگردانی می‌کند. قسمت جدید این انیمیشن پس از یک وقفه ۹ ساله و با گذشت بیش از ۲۰ سال پس از ساخت قسمت اول آن به سینما خواهد آمد و «تام هنکس» و «تیم آلن» دوباره در نقش شخصیت‌های اصلی «وودی» و «باز لایتیر» صدا پیشگی کرده‌اند.

اولین قسمت از انیمیشن «داستان اسباب‌بازی» در روز ۲۲ نوامبر ۱۹۹۵ به کارگردانی جان لستر و با فیلمنامه‌ای از «جان لَسِتر» اکران شد و توانست به فروشی بالغ بر ۳۶۰ میلیون دلار دست یابد.

داستان فیلم درباره «اندی» پسربچه‌ای شش‌ساله بود که اسباب‌بازی‌هایش را خیلی دوست دارد، اما دانستن این موضوع که اسباب‌بازی‌ها زنده می‌شوند کمی عجیب به‌نظر می‌رسد. "وودی"، گاوچرانی قدیمی و اسباب‌بازی مورد علاقه اندی و رئیس تمامی اسباب‌بازی‌ها در اتاقش است. دوستان "وودی" یک دایناسور، خوک، سگ و سیب‌زمینی هستند.

پیش فروش بلیت‌های جدیدترین قسمت از مجموعه «داستان اسباب بازی» از فروش ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون دلاری این انیمیشن محبوب در هفته نخست اکران حکایت دارد.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها