16:16:09 1399/5/12

داروغه‌زاده: نمی‌شود جشنواره فجر را آنلاین برگزار کردابراهیم داروغه‌زاده درباره برگزاری جشنواره فجر و شرایط ویژه سینما در وضعیت کرونا گفت:جشنواره ملی فیلم فجر به این دلیل که در آن رونمایی از فیلم‌های سینمای ایران صورت می گیرد و نمایش آنلاین آنها بسیار پرخطر است، این امکان وجود ندارد که جشنواره را به صورت آنلاین برگزار کرد.

او ادامه داد : به دلیل شیوع ویروس کرونا امسال علاوه بر سینماها، روند تولید فیلم های سینمایی هم دچار اخلال شده‌اند و باید منتظر ماند تا شرایط به وضعیت عادی برگردد تا بتوان تصمیم متناسبی اتخاذ کرد. سینماها اگر به فعالیت عادی خود بازنگردند اساسا فضایی برای برگزاری جشنواره وجود نخواهد داشت.

دبیر جشنواره فجر افزود: شرط اصلی برگزاری جشنواره ملی فیلم فجر اطمینان خاطر از سلامت فیلمسازان و مخاطبان جشنواره در ایام برگزاری است.به نظرم در مهر و آبان می شود درباره برگزاری جشنواره نظر قطعی داد که آیا ستاد ملی مبارزه با کرونا به ما این اجازه را می دهد که بتوانیم جشنواره ملی فیلم فجر را برگزار کنیم یا خیر.اگر تا پاییز روند ابتلا به کرونا در کشور به سمت کاهش برود امکان برگزاری جشنواره قابل بررسی است اما اگر با آمدن فصل سرما دوباره شاهد موج جدیدی از شیوع ویروس کرونا باشیم، در زمستان شرایط بدتر می شود و آنگاه باید درباره آن تصمیم بگیریم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها