16:08:15 1397/7/16

پس از پر حاشيه ترين دیدار هفته هشتم

داد و فرياد ميداودي بر سر سرمربی استقلال / چرا بعد از گل به سمت نیمکت ما شادی کردی؟بي گمان ديدار عقب افتاده نفت مسجدسليمان و استقلال را بايد يكي از پرحاشيه ترين مسابقات هفته هاي اخير در ليگ هجدهم دانست. شايد دو بازي پشت سر هم بين اين دو تيم موجب شد چنين وضعيتي رخ دهد ولي هرچه بود در نهايت به خير گذشت چون لااقل خوني از بيني كسي بر زمين نريخت!

بداخلاقي از درون زمين شروع شد!

پيش از اينكه استقلالي ها زمين را ترك كنند وقتي مي خواستند با بازيكنان تيم حريف دست بدهند و با آنها خداحافظي كنند متوجه عصبانيت آنها از خودشان شدند!البته نه هر 10 نفر بازيكن درون ميدان ولي طبق گفته نزديكان تيم استقلال بيشتر اعضاي تيم نفت مسجدسليمان با بي اعتنايي به استقلالي ها يا از رويارويي با آنها تمرُّد مي كردند يا متلكي مي انداختند و برد استقلال را ورزشي نمي دانستند!

راهروي امن يا راهروي هواداران؟

آنهايي كه با تيم مسير راهروي رختكن را در پيش گرفته بودند بر اين باور بودند كه مسير منتهي به رختكن به هر راهرويي شبيه بود الا مسيري كه آنها در آن قدم مي زدند! هر فردي مسئول و غيرمسئول در آن راهرو تردد مي كرد و بعضاً متلك يا حرفي هم به بازيكنان و مربيان استقلال مي گفت با اين مضمون كه داور نبود هم مي برديد؟

نيروهاي حراست تماشاگر شدند!

بي توجهي به حضور افراد غيرمسئول در راهرو و اطراف در رختكن استقلال باعث شده بود مسئولان دور و بري تيم استقلال با مراجعه به مأموران حراست دليل اين بي نظمي و هرج و مرج را بپرسند كه البته گفته مي شود آنها فقط تماشا مي كردند و هيچ ترتيب اثري در اين باره داده نمي شد!

داد و فرياد ميداودي بر سر شفر!

میلاد ميداودي كه از دو باخت پشت سر هم تيم شهرش به شدت عصباني بود، داد و بيداد كنان رو به هر كس دم دستش بود اعتراض مي كرد.او كه رختكن تيمش نزديك رختكن تيم استقلال بود به جاي ورود به رختكن ايستاده بود و مطالبي را به زبان مي آورد كه مشخص مي كرد از دست شفر هم عصباني است! يكي از اطرافيان استقلال مي گفت ميداودي با اشاره به نحوه شادي كردن شفر بعد از گل دوم استقلال رو به نيمكت تيمش اداي او را درمي آورده و ايراد مي گرفته كه چرا او بعد از گل رو به نيمكت مسجدسليماني ها ايستاده و شادي كرده است؟

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها