12:14:14 1399/10/2

خیز سروش همراه برای ساختن شهرهای هوشمندصبح امروز شرکت سروش همراه رسانه و سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی با امضای یک تفاهمنامه،همکاری خود را آغاز کردند.

به گزارش نوداد نیوز،این تفاهنامه که امضای حسین اسپنانی،مدیرعامل سروش همراه رسانه و میثم کرمانی،مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی را پای خود دارد، به منظور رفع نیازهای های دیجیتال مدیریت شهری در شهرهای استان خراسان رضوی منعقد شده است.

با امضای این تفاهمنامه سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی نشان داد که نهادی پیشرو برای ارائه خدمات نوین شهری به شهرداری ها و سایر سازمان های همکار خود است.

حسین اسپنانی،مدیرعامل سروش همراه،درباره این تفاهمنامه به نوداد نیوز می گوید:" ما آماده ایم تا شهرهای خراسان رضوی را به شهرهای هوشمند تبدیل کنیم و خوشحالیم که با سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی که شهر مقدس مشهد را نیز دربر می گیرد،این حرکت بزرگ را آغاز کرده ایم.سروش همراه برای ارائه خدمات خود به سایر استانها نیز آمادگی کامل دارد."

با امضای این تفاهمنامه،سروش همراه نیازهای شهرداری های خراسان رضوی در خصوص یکپارچه سازی و کنترل سیستم های امنیتی و ارتباطی در سطح قطارهای شهری و متروها را با استفاده از سامانه نکیسا برطرف می سازد و با ارائه خدمات نوین و دیجیتال در حوزه های انفورماتیک، سامانه های داده باز و شفافیت،راهداری و ... به ارتقای سطح رفاه شهروندی در این استان مهم کشور کمک می کند.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها