12:43:42 1398/7/14

خلیل زاده: این گل فدای سر بیرانوند!لیست تیم ملی اعلام شد اما باز هم خبری از شجاع خلیل زاده نیست.

به گزارش نوداد نیوز، خلیل زاده در این خصوص می گوید: سالهاست به تيم ملی دعوت نمی شوم و هيچ حرفي ندارم.نمی خواهم درباره دعوت نشدن به تیم ملی حرفی بزنم.

خلیل زاده درباره باخت دقیقه آخر برابر شهرخودرو می گوید: بالاخره فوتبال همین است.هفته پیش دقيقه 100 به ماشين سازي گل زديم و به مرحله بعدي جام حذفي صعود كرديم و اين بار دقيقه 93 گل خورديم و باختيم. تیم ما پارسال فقط يك باخت اتفاقي به فولاد داشت ولي امسال 3 شكست را تجربه كرديم و این اتفاق اصلا خوب نیست.این گل فدای سر علی بیرانوند چون تا حالا توپ هایی را برای ما گرفته که هیچ دروازه بانی نمی توانست.

وی ادامه می دهد: باختن در دقیقه 93 خیلی تلخ است و باید به هواداران بگویم ما خودمان هم ناراحت هستیم. پرسپولیس با فرهنگ ترين طرفداران را دارد. عزيزاني كه بعد از باخت هم ما را تشويق مي كنند و همين موضوع بیشتر اذیت مان می کند. دوست داريم مثل سه سال گذشته آنها را خوشحال كنيم اما يك سري مسائل وجود دارد كه سبب ايجاد مشكلاتي براي ما شده است. من نمي خواهم در كار داوري دخالت كنم اما همه کارشناسان مي گويند اشتباهات داوري به ضرر پرسپوليس است.اگر اشتباه داوری نبود ما با تساوی از مشهد برمی گشتیم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها