12:17:50 1398/9/6

بی انصافی است خوبی هايی برانکو از يادم برود

خط نخوری رامین!وقتی از بازگشت احتمالی برانکو به تیم ملی می گویم به یکباره ذهن مان به سمت یک بازیکن می رود و او کسی نیست جز رامین رضاییان.

به گزارش نوداد نیوز، رامین که یکی از بهترین بازیکنان سال های اخیر تیم ملی و یا شاید بهتر است بگوییم دست راست کارلوس کی روش در تیم ملی بود. حالا با بازگشت برانکو هواداران فوتبال به روزهایی فکر می کنند که رامین و برانکو از سر گذراندند.

اسفند ماه دو سال پیش برانکو ایوانکوویچ رامین رضاییان را از پرسپولیس اخراج کرد تا جایی که حتی اجازه حضور او را در جشن قهرمانی ندادند و رامین برای همیشه از پرسپولیس جدا شد و از ایران رفت.ماجرا از روزی شروع شد كه رامين به ترکیه رفت و در حالی که همه هواداران و کادر فنی منتظر بازگشت او بودند تلفن های مسئولان باشگاه پرسپولیس و برانکو بی پاسخ ماند.

پس از کش و قوس های زیاد رضاییان به پرسپولیس برگشت اما انگار اختلافش با برانکو عمیق تر از آن چیزی بود که رسانه ها منتشر می کردند. بخشی از این شکاف بین برانکو و رامین به ارتباط دوستانه اش با سرمربی تیم ملی بر می گشت. پس از بازگشت از ترکیه هفته ها می گذشت و رامین رضاییان همچنان روی نیمکت پرسپولیس مورد غضب برانکو بود تا یک روز با فشار هواداران که از دقیقه 30 نامش را فریاد می زدند برانکو او را به میدان فرستاد.رامین پاس گل داد اما برای شادی گل سمت مهدی طارمی نرفت بلکه کنار تابلوهای تبلیغاتی گریست!

اما این پایان اختلاف ها نبود چرا که رضاییان در اردوی معروف پرسپولیس در دبی با علی علیپور درگیر شد و از اردوی تیم اخراج و به تهران برگشت. این آخرین سکانس رامین و پرسپولیس بود.تلاش های رامین و پدرش و حتی پیشکسوتی مثل علی پروین نتوانست از غضب برانکو بکاهد و در نهایت رامین رضاییان از لیگ ایران به بلژیک رفت تا پرونده اش برای همیشه بسته شود.حالا اما اتفاق جالبی در راه است.گفته می شود بازگشت برانکو به تیم ملی حتمی است.گویا بازیکنان تیم ملی با رضاییان شوخی می كنند و به او می گويند خط نخوری رامین! رامین هم در جواب گفته هر چه باداباد!

شاید دانستن این موضوع خالی از لطف نباشد که رضاییان چند ماه پیش در واکنش به جدایی برانکو از پرسپولیس گفته بود: برانكو خيلی برای من زحمت كشيد.او درسی به من داد كه نوع رفتارم را عوض كنم. بايد اعتراف كنم مدل رفتنم به باشگاه ترکیه ای بد بود. برانكو حق داشت.اون سالی كه به تيم ملی رسيدم، با حمايت برانكو و اعتمادش بود. برانكو من را سمت راست بازی داد و اعتماد كرد و باعث شد جايگاه ثابتی در تيم ملی داشته باشم.قبل از آن در تيم ملي فیکس نبودم. حالا بی انصافی است خوبی هايی كه كرده از يادم برود.من چنين آدمی نيستم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها