15:26:28 1398/2/22

خطر بیخ گوش استقلال؛ شفر مشغول تنظیم نامه برای فیفااین روزها خبری از شفر و ساشا نیست و برخی ها معتقدند این سکوت خطرناک است و از آن می ترسند.

به گزارش نوداد نیوز، یکی از نزدیکان باشگاه استقلال می گوید شفر منتظر است تعلیقش تمام شود تا رسما نامه شکایت خود را به فیفا ارسال کند.او به این نتیجه رسیده باشگاه استقلال نمی خواهد پولش را پرداخت کند.

شفر به وکیلش گفته نامه شکایت را تنظیم و آماده کند.شاید این یک بازی روانی باشد اما تاکید دارد تا دلار آخر قراردادش را دریافت می کند.از باشگاه استقلال خبر می رسد سه ماه حقوق قبلي شفر پرداخت نشده و به همین جهت است که شفر می گوید بايد یك ميليون و 200هزار دلار به او بپردازند.

رقم هنگفت است و قطعاً اگر باشگاه استقلال با مرد آلماني به توافق نرسد،براي پرداخت آن با مشكل زيادي رو به رو خواهد شد.

این در حالیست که فتحی هنوز اقدامي براي حل مشكل نكرده و حتي جلسه اي با شفر نداشته است.بي شك اگر شفر شكايت كند و پرونده آن براي آينده استقلال بماند،اين باشگاه یكي دو سال بعد با مشكلات بسيار بزرگي رو به رو خواهد شد.

هادي طباطبايي در همین خصوص می گوید: كلاً بهتر بود ابتدا شفر را دعوت مي كردند باشگاه، با او درباره توافق مالي صحبت مي كردند و بعد بركنارش مي كردند نه اينكه اول مربي را بركنار كنند و بعد تازه سراغش بروند برای توافق!

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها