09:57:42 1397/9/12

خروج دو بازیکن از لیست پرسپولیس / برانکو بازیکن خارجی می آوردبرانكو ايوانكوويچ قصد دارد براي حضور پرقدرت تيمش درنيم فصل دوم، دست به تقويت سرخها بزند و تيم را از اين شرايط خارج كند.

 او از حالا مي داند ۴ بازيكن جديد به پرسپوليس مي آيند؛ مهدي شريفي، مهدي شيري، سروش رفيعي و مهدي ترابي و برنامه هاي خاصي براي اين 4 بازيكن دارد.

كما اينكه به غير از ترابي، باقي بازيكنان هميشه در تمرينات حاضر بودند و به شناخت خوبی از تاكتيكها و هماهنگي بالا با كل اعضاي تيم رسيده اند.

با اين حال،سرخپوشان بايد در چند پست ديگر به خصوص خط حمله، دفاع راست و چپ و هافبك مياني اقدام به جذب بازيكنان جديد كنند. برانكو بعد از بازي با ماشين سازي گفته بود ليست بازيكنان بالاي ۲۳ سال تيمش كامل شده اما اگر محمد انصاري و حسين ماهيني مصدوم ازليست تيمش خارج شوند، آنوقت دو جاي خالي باقي مي ماند كه براي آن بايد فكري كند.

به هر حال قرار است ليست برانكو هفته آينده و بعد از بازي با سپاهان به دست مديران باشگاه برسد. اين ليست مي تواند جنجالهاي خبري بزرگي اطراف باشگاه پرسپوليس بسازد زيرا همه مي خواهند بدانند بازيكن خارجي كه قرار است به تيم اضافه شود، چه كسي است و از چه كشوري مي آيد يا براي سمت چپ خط دفاع و خط حمله، چه برنامه اي در ذهن پروفسور وجود دارد. براي پي بردن به جواب همه اين سؤالات، بايد تا بازي با سپاهان صبر كنيم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها