23:47:39 1398/5/31

خرمگاه: حرف های زیادی برای گفتن خواهیم داشتمربی ذوب آهن در نشست خبری حاضر شد.

به گزارش نوداد نیوز ، خرمگاه پس از دیدار با سایپا گفت: به سایپا تبریک می‌گویم اما روی بی تجربگی بازیکنمان 10 نفره شدیم. با این بازی که بچه ها انجام دادند نوید روزهای خوبی را می‌دهد که نشان داد می توانیم حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشیم.

ضعف مدافعان ذوب:‌ او هنوز صددرصد آماده نیست و نیاز به آمادگی بیشتری دارد شرایط خوبی داشت اما باید کمک کنیم به سایر بازیکنان تیم برسد.  امیدوارم در ادامه لیگ بتوانیم این شکست را جبران کنیم اگر باختیم همه باختیم و تمام تیم مقصر بودند. 

برکناری سعید آذری: مطمئن باشید از نظر روحی و روانی تأثیر منفی روی تیم داشته است. باید یک خسته نباشید ویژه به آذری برای تمام زحماتی که در تمام این سال‌ها برای ذوب‌آهن کشیده بود، بگویم. شاید اگر این اتفاق فردای بازی امروز رخ می‌داد بهتر بود.

وی درباره اخراج چراغعلی گفت: چراغعلی بازیکن قابلی است اما با وجود اینکه به او تذکر داده بودیم بی‌تجربگی کرد امیدوارم نه تنها او بلکه تمام بازیکنان از این اتفاق درس گرفته باشند.

خرمگاه در پاسخ به این سؤال که ذوب‌آهن نشان داده که خط حمله خوبی دارد اما در دفاع متزلزل است،‌گفت: باید تلاش کنیم راحت گل نخوریم. این مشکل از ما است نفرات خوبی داریم اما باید شرایط تاکتیکی و روانی تیم را به حدی برسانیم که در هر بازی کلین‌شیت داشته باشیم. 

عملکرد داور: با اینکه اصلاً دوست ندارم درباره داوری صحبت کنم اما تمام 50 - 50 ها را به حریف می‌داد. داوری را برای ما انتخاب کرده بودند که اولین مسابقه خود در لیگ برتر را شوت می‌زد. امیدوارم در آینده از داوری متضرر نشویم. یک پنالتی مسلم ما را نگرفت و دو بازیکن آنها را اخراج نکرد که نشان از بی‌تجربگی داور داشت حتی یک بازیکن سایپا باید مستقیماً باید اخراج می‌شد همانطور که دارو بازیکن ما را خیلی راحت اخراج کرد اما بازیکن سایپا را دو بار اخراج نکرد.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها