12:37:36 1398/7/24

از داخل فدراسيون فوتبال پاسپورت من را قايم كرده بودند

خذیراوی: مگر چه كاری كردم كه مجازاتش حذفم از فوتبال بود؟مجاهد خذیراوی استعداد نابی بود که با حذفش از فوتبال حسرتی همیشگی برایش به جا ماند.

به گزارش نوداد نیوز، مجاهد خذيراوي می گوید کاش او را از فوتبال حذف نمی کردند چرا که آرزوهای بزرگی در سر داشته است. او درباره وضعیت این روزهایش می گوید: تا چند ماه پیش در ليگ دسته سه به عنوان مربي- بازیکن تيم پيشگامان تهران بودم. اين تيم هم در ليگ ماند اما حالا براي فصل جديد هنوز چیزی مشخص نيست و منتظريم ببينيم چه اتفاقي مي افتد. فعلاً بیکارم و در فوتبال حضور ندارم. چون نگذاشتند من بازي كنم.من هم اشتباهاتي كردم ولي اشتباه من در آن مقطع ربطي به فوتبال نداشت.می خواهم بدانم الان كسي اشتباه نمي كند؟ كساني كه اين تصميم را گرفتند زندگی ام را داغان کردند و حالا باید بیایند و ثابت كنند من چه كاري كردم كه مجازاتش اين بود كه از فوتبال كنارم گذاشتند.خیلی از مردم هنوز به من می گویند تو حیف شدی.آنها با حذف من از فوتبال دلم را شکستند چون من هميشه سر به زير بودم.

وی ادامه می دهد: واقعا ناراحت هستم كه چرا آنطور با من رفتار كردند و قرباني شدم.قدیمی های فوتبال خيلي از داستان هايي که درباره ام گفته می شود را باور نمی کنند.يادم هست یك بار از داخل فدراسيون فوتبال پاسپورت من را قايم كرده بودند تا بازیكناني كه خودشان مي خواستند، در تیم ملی باشند. بلاژويچ خيلي دوستم داشت و آن روز فكر كرد پاسپورت دستم خودم است.با ناراحتی به من گفت من برای تو میجنگم اما تو پاسپورتت را قائم می کنی؟ حتی یکبار که بلاژویچ برنامه نود دعوت شده بود گفت سه بازیكن در مقدماتي جام جهاني فیكس من هستند. رحمان رضايي، علي دايي و مجاهد خذيراوي.ولي اين حرف ها ديگر فايده اي ندارد. زندگي ام رفت. 

خذیروای در خصوص وضعیت استقلال می گوید: بازی های استقلال را دنبال می کنم اين باشگاه زندگي من بود و هست.اگر شرايط خوب باشد و بگذارند كه استراماچوني كار كند به نظر من استقلال موفق مي شود. من كلا فوتبال ايتاليا را دوست دارم.به مربيان ايتاليايي هم علاقه دارم. آنها از لحاظ نظم تيمي عالي هستند. 16 بازیکن خوب و با تجربه از تیم رفتند و ای کاش باشگاه یکی از با تجربه ها را نگه می داشت. بازیكناني مثل رحمتي، منتظري و خسرو حيدري مهره هایی هستند که هر تيمي آرزو دارد آنها در اختيار داشته باشد.باید به هواداران بگویم هنوز زمان زيادي از شروع رقابت هاي ليگ برتر نگذشته است.اگر همراه سرمربي تيم باشند و از او حمایت کنند همه چیز درست می شود و استقلال می تواند مدعی عنوان قهرمانی شود.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها