17:02:21 1399/12/2

خدمات هوشمند صنایع ارتباطی پایا از زبان مهندس ریاضیرئیس هیات مدیره صنایع ارتباطی پایا گفت:پایش تجهیزات مراکز داده از طریق محصولات مجموعه ما به خوبی امکان پذیر است.

مهندس حسین ریاضی در گفت و گو با نوداد نیوز با اشاره به محصولات صنایع ارتباطی پایا اظهار داشت: مجموعه ما در حوزه هوشمند سازی در چند بخش فعال است که مهمترین آنها پایش تجهیزات مراکز داده است.

وی افزود:با توجه به بخش های مختلف دیتاسنتر،جریان مصرفی،ولتاژ،توان مصرفی،فرکانس،رطوبت،بحث گرما و سرما و عوامل محیطی... نیاز به پایش این اجزا و عوامل تاثیرگذار بر آنها محسوس است؛از همین رو یکی از محصولات مجموعه پایا به این نیاز پاسخ می دهد و با تحلیل داده ها، علایم خرابی در اجزای دیتاسنترها را قبل از بروز هر گونه مشکل، نشان می دهد.

مهندس ریاضی با اشاره به سایر خدمات صنایع ارتباطی پایا گفت: هوشمندسازی سیستم مدیریت پارکینگ از جمله اقدامات دیگری است که توسط ما در این حوزه انجام گرفته است.

رئیس هیات مدیره صنایع ارتباطی پایا توضیح داد:  آگاهی کامل و دقیق از شمار خودروهای موجود در پارکینگ، افزایش ضریب امنیت خودروها در لحظه‌ی تردد، ورود، خروج و توقف، کاهش میزان نیروی انسانی درگیر و افزایش میزان ایمنی و سهولت دریافت هزینه‌ها به صورت خودکار یا دستی از جمله مزایای این سیستم است.

به گفته وی با این سیستم دیگر نیازی به حضور نیروی انسانی در پارکینگ ها نیست و در همان بدو ورود می توان به صورت هوشمند خدماتی نظیر فضاهای خالی موجود در پارکینگ و... را به مراجعه کنندگان ارائه کرد و مسیر تردد وی ، از لحظه پیاده شدن از خودرو تا مقصد را به صورت هوشمند آرشیو و نگهداری کرد.

0
0

نسخه قابل چاپ

پست های مرتبط

از سراسر وب

نظر ها