12:55:06 1398/11/27

خانم هنرپیشه معروف 50 هزار دلار ستاره سابق پرسپولیس را تیغ زد!چهل سال بعد از آن سيلي كه ستاره پرسپوليس خورد تا ديگر با ستاره ای عكس نندازد؛ حالا جماعت فوتبالي و سينمايي ارتباطاتي دارند كه نگو و نپرس!

به گزارش نوداد نیوز، فوتباليست های امروز در كنار رقابت فوتبالي یك رقابت آشكار نیز با یكديگر دارند و آن هم دوستي با هنرپيشه هاي معروف است! آنها مي دانند كه حاصل ضرب شهرت و پول خودشان و طرف مي تواند شهرت و پول شان را نه دو برابر كه صد برابر كند. در عين حال به همبازی و دوستان خود پز بدهند كه با هنرپيشه معروف تري در ارتباط هستند. داستان بازيگران و فوتباليست ها در سال های اخير كم جنجال نداشته است. مثلا رابطه نافرجام سعید ع با یکی از بازیگران جوان سینما.

وقتي هافبك ملي پوش در روزهای محبوبيت و شهرت زير یكی از پست های خانم هنرپيشه كامنتی گذاشت، شايد خودش هم فكر نمی كرد كه آن كامنت جنجالی شود.همين طور فيلمي كه از همراهی ستاره پرسپوليسی با همين هنرپيشه خانم منتشر شد و كلی جار و جنجال به پا كرد.

اما شايد بزرگ ترين جنجال یكي دو سال اخير مربوط به یك ستاره اوج گرفته جنوبي بود. داستان از آنجا آغاز شد كه یكی از دوستان هنرپيشه خانم كه به بهانه ديدن بازي پرسپوليس برابر الهلال به امارات سفر كرده بود، به بهانه تولد دوست صميمی اش پستي گذاشت كه اين پست توسط آقاي فوتباليست لایك شد و چندی بعد هم ويديوی این دو چهره پخش شد تا اخبار پیرامون ارتباط این دو ستاره به بالاترین حد خود برسد.

پس از بهم خوردن ارتباط این دو نفر، شنيديم همه چيز به آخرين سفر خانم بازيگر به خارج از كشور و محل زندگی و بازی آقای فوتبالیست برمی گردد. هنرپيشه مشهور كه ظاهرا يد طولایی در تيغ زدن افراد پولدار و متمول دارد در آخرين سفر خود مبلغي حدود 50 هزار دلار آقاي فوتباليست را بالا مي كشد! اين در حالی بود كه آقای فوتبالیست همواره بليت رفت و برگشت و هزينه های اقامت خانم هنرپيشه به خارج از كشور و بازگشت او را تأمين می كرد اما اين بار خانم بازیگر تصميم گرفت 50 هزار دلار بردارد و برای هميشه به اين رابطه خاتمه بدهد!

هرچند فوتباليست قصه ما حسابی از دست اين بازيگر معروف شاكي و ناراحت است اما دستش به جايي بند نيست. آقاي فوتبالیست هم با وجود ضرر 50 هزار دلاري تصميم گرفت بي سروصدا كارش را دنبال كند ولی ياد گرفت كه همنشينی با ستاره های مشهور مي تواند بهای سنگينی برای او درپی داشته باشد!

منبع: خبر ورزشی

1
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها