13:22:38 1398/8/14

حکم راننده پورشه جنجالی اعلام شدسخنگوی قوه قضاییه حکم پرونده "پورشه جنجالی" را اعلام کرد.

طبق حکم صادره راننده به یک فقره دیه کامله برای قتل و ۱۰ فقره دیه جراحات وارد شده به مصدوم قبل از فوت که غیرموثر در قتل بوده و دیگر اینکه راننده مقصر به ۳ سال حبس محکوم شده که دو سال آن قطعی است و دادگاه  یکسال را تعلیق کرده است.

وی ادامه داد: همچنین دادگاه دستوراتی صادر کرده و از آنجا که راننده پولدار و اهل مسافرت خارج از کشور بود او را دو سال ممنوع کرده که از  کشور خارج شود  و دیگر اینکه راننده آگاه به شان و منزلت کرامت نیست و برهمین مبنا در حکم صادره آمد که او  دو جلد کتاب در کرامت انسانی مطالعه کند و گزارش را به اجرای احکام بدهد.

وی افزود: راننده که در یکسال که مجازات تعلیقی دارد باید در هر ماه ۴ شبانه روز در مراکز بهزیستی که محل معلولین و معلولین ناشی از تصادفات است به خدمت رسانی به معلولین مبادرت کند لذا این حکم جای تحسین دارد و برای سایر همکاران قضایی در بخش های دیگر الگوست که بتوانند از الگوی این دادنامه در بخش خدمت رسانی به معلولین مراکز توانبخشی  بهزیستی استفاده کرده و کمک کنند.

آن زمان گزارش شد که زنی جوان که از نزدیکان راننده پورشه متواری بوده است،‌ باخسارت دیده‌ها با تندی صحبت می‌کند و در جواب این که در این تصادف یک نفر کشته شده،‌ پاسخ می‌دهد : "کشتیم که کشتیم، دیه اش را می‌دهیم."

0
0

نسخه قابل چاپ

پست های مرتبط

از سراسر وب

نظر ها