13:52:35 1397/8/15

صادق اگر می ماند، شايد پرسپولیس می توانست قهرمان آسیا شود

حمله پرسپولیسی ها به لژیونری که سکونشین است!پرسپوليس با كمبود شديد بازيكن مواجه است و در شرايطي كه فصل را با جدايي 4 بازيكن اثرگذار خود يعني محسن مسلمان، وحيد اميري، فرشاد احمدزاده و صادق محرمي آغاز كرد ولي همان طور كه برانكو حدس مي زد، محروميت ها و مصدوميت هايي پيش آمد تا تيم سرخپوش پايتخت حسابي تحت فشار قرار بگيرد.

با اين حال،برانكو و شاگردانش موفق شدند تيم را به فينال ليگ قهرمانان آسيا برسانند، در جام حذفي يك گام به جلو بردارند و در ليگ برتر، در زمره مدعيان قهرماني باشند. حالا و در آستانه فينال برگشت اما، سرخپوشان حسين ماهيني و سيامك نعمتي را نيز به علت مصدوميت و محروميت در كنار خود ندارند و حالا ديگر معادلات پيچيده تري پيش روي برانكو قرار مي گيرد.

وضعيتي كه نه تنها به تيم بلكه به همه هواداران فشار رواني مضاعفي را وارد مي آورد. شايد به خاطر همين فشارهاست كه طي دو، سه روز گذشته انتقادات از بازيكنان جدا شده افزايش يافت.اين فشار به خصوص براي صادق محرمي، مدافع راست و جوان سرخپوشان بيشتر هم بوده زيرا طرفداران پرسپوليس با هجوم به صفحه شخصي اين بازيكن و از سوي ديگر، با انتشار پست هايي كه نام صادق در آن برچسب شده، به انتقاد از او بابت جدايي در بدترين وضعيت پرسپوليس پرداختند.

پرسپوليسي ها اعتقاد دارند همان زمان كه بحث جدايي و لژيونر شدن صادق محرمي مطرح شد، همه مي دانستند حسين ماهيني به تنهايي نمي تواند بار سمت راست خط دفاع را به دوش بكشد و چون جانشين ديگري نيز وجود نداشت، وضعيت سخت تر مي شد اما صادق از پرسپوليس رفت تا به قول خودش پيشرفت كند.

اتفاقي كه افتاد، كاملاً برعكس بود. بعد از چند بازي كه محرمي در تركيب اصلي ديناموزاگرب كرواسي قرار گرفت، حالا مدتي است كه يا نيمكت نشين مي شود و يا اصلاً به عنوان يار بيرون مانده از ليست تيمش، روي سكوها مي نشيند!از اين رو، هواداراني كه مي دانند تيم بدون دفاع در فينال، تيم بدون زهر است، از صادق انتقاد مي كنند كه اگر مي ماند، در اين شرايط به پرسپوليس كمك مي كرد نه اينكه حالا جدا شده و در كرواسي،سكونشيني را تجربه مي كند.اگر صادق مي ماند، شايد مي توانست با كسب عنوان قهرماني آسيا از جمع سرخپوشان برود و نامش به عنوان بازيكني بامعرفت بين هواداران خوانده مي شد اما حالا وضعيتش فرق كرده و برعكسش را مي گويند!

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها