13:38:09 1398/3/20

حمله مدیرعامل پیشین استقلال به وزارت ورزشدیروز تعدادی از هواداران استقلال مقابل این باشگاه تجمع کردند.

به گزارش نوداد نیوز، واعظ آشتیانی مدیرعامل پیشین آبی ها در این خصوص می گوید : در این شرایط بهتر است هواداران صبور باشند و از باشگاه خودشان حمایت کنند. این حرکات بیشتر فضا را ملتهب و گره کار را کور می کند.گرچه اوضاع خوب نیست اما این هواداران هستند که باید به مسئولان باشگاه قوت قلب دهند. البته اعتراض اصلی آنها به وزارت ورزش است که این مدیران برای استقلال در نظر گرفته است.حتی اعضای هیئت مدیره هم چیدمان وزارتخانه است که در سالهای گذشته بسیار پر حرف و حدیث بودند و باشگاه را وارد حاشیه کردند.وزارت ورزش بر اساس رفاقت ها و باند بازی این انتخاب ها را انجام می دهد. مدیرانی که کاربلد نیستند و توانایی رتق و فتق کارهای مانند باشگاه استقلال را ندارند.اگر در پرسپولیس هم فردی مثل جعفر کاشانی نبود وضعیت اینگونه می شد. ایشان به عنوان بزرگ تر نمی گذارد که هیئت مدیره پرحرفی کند و برای تیم حاشیه درست کند. کمتر پیش می آید اعضای هیئت مدیره مصاحبه کنند و همین یکی از عوامل موفقیت یک تیم است.

واعظ آشتیانی ادامه می دهد: هواداران مقابل وزارت ورزش حاضر می شوند اما کسی نیست به آنها پاسخ بدهد و حتی نماینده ای از مجلس که با رای مردم آنجاست هم سوالی را از وزیر نمی پرسد.آرزو می کنم هرچه سریعتر عمر این مجلس که ضعیف ترین مجلس از گذشته تا حال بوده به پایان برسد.متاسفانه استیضاح وسیله ای برای برخی نمایندگان است تا اعمال فشار به وزارت خانه امتیازاتی بگیرند و خواسته هایشان را وجه المصالحه لابی هایی قرار دهند و از این طریق امتیازاتی را بگیرند. با این روش مدیرانی بر سر کار می آیند که چابلوس ، بله قربان گو و اهل تملق هستند.

وی ادامه می دهد: در بحث مالی باشگاه هم وزارت ورزش مقصر است چرا که مدیری را در باشگاه استخدام کرده که توانایی پرداخت پول بازیکنان خارجی را ندارد وقتی مدیر بازخواست نشود و به جایی پاسخگو نباشد نتیجه اش می شود این وضعیتی که دچارش هستیم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها