11:58:03 1399/2/20

حمله فرهاد مجیدی به پرسپولیس با اعتراف اکبریانسال گذشته یک اتفاق داوری در دیدار استقلال با صنعت نفت آبادان رویاهای فرهاد مجیدی را از بین برد.

به گزارش نوداد نیوز، ماجرا از این قرار بود که استقلال برای ماندن در کورس قهرمانی و رسیدن به پرسپولیس می بایست تمام دیدارهای باقیمانده خود را می برد. آنها در دقیقه 66 بازی روی پاس خوب پاتوسی توانستند با ضربه آخر باقری به گل برسند اما محمدرضا اکبریان که در آن بازی داور وسط بود گل را مردود اعلام کرد و تاکید داشت توپ ارسالی توسط قائدی پیش از ارسال از زمین خارج شده بود. آن شب مجیدی به اصحاب رسانه گفت: شاهد یک فوتبال کثیف بودیم که در آن گل استقلال پایمال شد تا ما قهرمان نشویم و تیم های دیگر بتوانند قهرمان شوند.

حالا پس از گذشت يك سال، محمدرضا اكبريان داور آن ديدار جنجالی لب به سخن گشود و اعلام كرد تصميمش در مردود اعلام كردن گل باقری اشتباه بوده و اعتراف صريح داور نشان می دهد عدالت برای شاگردان مجيدی اجرا نشد و پرسپوليس بهار پارسال برای سومين مرتبه متوالی جشن قهرمانی در ليگ برتر را برگزار كرد. 

گویا سرمربی استقلال كه هنوز از بابت آن مسابقه به شدت دلخور است با حمله به قهرمانی فصل گذشته پرسپوليس در صفحه اینستاگرامش نوشت: داور دستور داشت گل ما را قبول نکند تا تیم دیگری قهرمان لیگ برتر شود.

3
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها