14:31:15 1398/6/30

حمله سرمربی پرسپولیس به استقلال / کالدرون: مدام شکایت نکن!سرمربی پرسپولیس،امروز در نشست خبری قبل از دربی به استقلال تاخت و از اینکه این تیم مدام گله و شکایت می کند ابراز نارضایتی کرد.

حرفهای کالدرون را در ادامه بخوانید:

دربی مهم: این یک افتخار برای من است که در خدمت شما در کنفرانس خبری قبل از دربی هستم. همین‌قدر که این بازی در داخل مهم است در سطح جهان هم اهمیت دارد.

به عنوان کسی که سال‌ها در فوتبال بودم این بازی مهم است. تیم ما آماده است و بازیکنان خیلی شور و اشتیاق دارند که بازی فردا را ببرند.

فوتبال هجومی: برای من بازی هجومی یک بازی متعادل باید باشد. از وقتی که لیگ شروع شد ما گل‌های کمی زدیم. در بازی آخر تیم من بهتر بازی کرد. هنوز زمان بیش‌تری نیاز داریم تا به فوتبالی که من دوست دارم برسیم. برای من بازی هجومی یک مسابقه‌ای است که در آن تعادل وجود دارد. من همان‌قدر که به استقلال احترام می گذارم به همه تیم‌های لیگ احترام می گذارم. ولی تیم‌های بزرگ به شما این امکان را می دهند که بازتر بازی کنید. امیدوارم که فردا یک نمایش خوب در سطح و شایستگی فوتبال ایران را ببینیم.

غیبت سید جلال: حسینی یک بازیکن بزرگ هم داخل  و هم خارج از زمین برای ما است. در هر صورت او همیشه در کنار ما است و همیشه یک الگوی خوب و به عنوان کاپیتان بوده است.

خط حمله: ما برای گل زدن نیاز داریم در مرکز زمین بازی‌سازی بهتری داشته باشیم. چون بیش‌ترین مسوولیت در زمین بر عهده مهاجمان است و این نیازمند یک بازی‌سازی خوب از هافبک‌هاست. این موردی است که باید روی آن کار کنیم و بهتر شویم. وقتی تیم بهتر بازی کند مهاجمان هم احتمال گلزنی‌شان بیش‌تر می‌شود. تا این‌جا برای گل زود هنگام زدن مشکل داشته‌ایم.

حمله به استقلال: من از روزی که این‌جا بودم مدام شنیدم که گفته‌اند استقلال مشکل دارد. یا این که از داور شکایت کرده‌اند یا گفته‌اند مصدوم داریم. حقیقت این است که استقلال ۷ بازیکن جدید و دو بازیکن خارجی گران‌قیمت خریده است. من می خواستم دیاباته را بگیرم ولی باشگاه من پول کافی برای خرید نداشت. سپاهان و تراکتور بازیکن‌های جدیدی خریده‌اند که از بازیکن‌های ما گران‌تر هستند. من یک بازیکن ارزان خریدم که نهمین گزینه من بود. وقتی که شما چهار فرزند داشته باشید و یکی از آن ها سه سال قهرمان شده باشد، من سعی می‌کنم که به فرزندان دیگر کمک کنم که آن ها هم قهرمان شوند. فرزند دیگری که قرار است به آن توجه شود مسوولیتش را بپذیرد و مدام شکایت نکند. ما مدعی قهرمانی هستیم. دوست دارم دیگرانی که داور را محکوم می کنند مسوولیت‌شان را بپذیرند. همان‌طور که ما حسینی را نداریم استقلال هم بازیکنانی را ندارد ولی ما تیم‌های بزرگی هستیم. در بازی آخر ما بیرانوند را نداشتیم ولی من شکایتی نکردم. به عنوان یک تیم بزرگ باید نقش خودمان را بپذیریم.

سورپرایز: من هیچ سورپرایزی برای دربی ندارم. در داربی هیچ تیمی از پیش برنده نیست. من سال‌ها در سطح بین‌المللی در فوتبال کار کرده‌ام و می‌دانم برای این بازی هیچ سورپرایزی وجود ندارد.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها