16:06:34 1398/8/20

كالدرون نمی تواند بهانه ای برای عدم موفقيت يا ناكامی داشته باشد

حمله تند رهبری فرد به سرمربی و مدیرعامل پرسپولیسبهروز رهبری فرد پیشکسوت پرسپولیس که به دلیل اظهارنظرهای مختلفش نزد هواداران پرسپولیس محبوب نیست معتثد است کالدرون نمی تواند مربی خوبی باشد.

به گزارش نوداد نیوز، رهبری فرد در خصوص پرسپولیس در 10 هفته ای که از لیگ برتر گذشته می گوید: کالدرون نشان داده كه در ايران نمي تواند مربي خوبي باشد! اینکه او در گذشته چه کسی بوده ملاك برای موفقيت در پرسپوليس نيست. مورينيو همه جا موفق بود اما در منچستر ناكام. كالدرون نمي تواند بهانه ای براي عدم موفقيت يا ناكامي داشته باشد زيرا يك تيم عالي را تحويل گرفته كه از تيم هر سه فصل گذشته هم قوي تر بود. در هر پست حداقل دو بازيكن عالي داريم،ليگ هم همان ليگ و مربيان هم همان مربيان هستند.از اين به بعد بايد خودش را نشان دهد. پرسپوليس کالدرون خوب بازی نمي كند و با شانس و فشار تماشاگران می برد.

رهبری فرد ادامه می دهد:او هنوز تركيب تيمش را پيدا نكرده.مربي اي كه شجاع خليل زاده را دفاع راست بازي مي دهد، مشخص است چيزي در چنته ندارد. اصلاً نيازي نيست تركيب تيم براي هر بازي اين همه تغيير داشته باشد.آقای پروین هم حرف درست را زد و حق با اوست، استقلال زيباتر بازی می کند. اگر كالدرون وقت بگذارد و به جای حضور در زمين گلف يا سفر به دوحه، فيلم بازی های تيمش را ببيند، نظرش عوض مي شود.

وی در پایان می گوید: پيرواني و باقري روي نيمكت هستند اما فعلاً كمكي از آنها نديدم. يا كالدرون به آنها محل نمي گذارد يا آنها نظري نمي دهند.پرسپوليس خوب كار نمي كند و به لحاظ تاكتيكي بيمار است. تا وقتي كه شجاع دفاع راست باشد و هر هفته 5تغيير سيستمي و تاكتيكي و مهره داشته باشد، هميني مي شود كه مي بينيد.مگر همين كالدرون نبود كه جونيور را به پرسپوليس معرفي كرد؟ مثلاً روز اول،اين بازيكن رونالدو بود، حالا شده كريم شيره اي؟! وقتي اين مسائل پيش مي آيد، آدم به مدير، مربي و همه شك مي كند. آقای انصاری فرد اگر كمتر عكس بگيرد، زمان براي كار به دست مي آورد. فقط اميدوارم او كه به اين در و آن در زد تا مديرعامل شود،از اين به بعد ديگر غر نزند.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها