09:00:18 1399/7/12

حضور پررنگ هواداران استقلال و الهلال در جنگ پرسپولیس - النصرتیم‌های فوتبال پرسپولیس ایران و النصر عربستان از ساعت ۱۸:۳۰ امروز شنبه برگزار کننده دیدار مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب این قاره هستند؛ دیداری که برای هر دو تیم حیاتی است و برد در آن، به معنای رسیدن به فینال لیگ قهرمانان است.

برگزاری این مسابقه به همان اندازه که برای هواداران، بازیکنان و مربیان دو تیم اهمیت فوق العاده ای دارد، هواداران رقیب سنتی آنها را هم وارد کارزار رقابت و کُری‌خوانی کرده است.

درست ساعاتی بعد از صعود پرسپولیس به عنوان دومین تیم به مرحله نیمه نهایی، هواداران دو تیم استقلال ایران و الهلال عربستان حمایت از رقیب کشور مقابل خود را آغاز کردند!

النصر و الهلال دو تیم پرطرفدار عربستان هستند که هوادارانش همانند طرفداران استقلال و پرسپولیس ایران با هم کُری خوانی شدیدی دارند.

در دو روز گذشته تعداد زیادی از هواداران استقلال در فضای مجازی با هجوم به شبکه‌های اجتماعی النصر، از این تیم در دیدار با پرسپولیس حمایت کرده و خواهان برد برابر نماینده ایران شدند.

این اتفاق به همین شکل برای هواداران الهلال هم رخ داده است. الهلالی ها با انتشار تصاویر، فیلم‌ها و نوشته‌هایی در تحقیر تیم النصر، خود را در قامت هوادار پرسپولیس نشان داده اند. آنها حتی با راه اندازی هشتگ «کلنا_بیروزی» یا «کلنا_بیرسبولیس» در این دیدار حساس طرفدار نماینده ایران شده اند و امیدوارند رقیب سنتی خود در عربستان در بازی امروز ناکام بماند.

4
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها