14:03:19 1398/7/2

حضور همزمان جواد عزتی در 2 فیلم / اکران پاییزی آغاز شداز روز چهارشنبه سوم مهرماه فیلم‌های «ماجرای نیمروز 2» محمدحسین مهدویان در گروه آزادی و «پیلوت»  ابراهیم ابراهیمیان در گروه زندگی نمایش داده می‌شوند.

محمدحسین مهدویان «ماجرای نیمروز2: ردخون» را در ادامه «ماجرای نیمروز» ساخته است. این فیلم سینمایی به تهیه‌کنندگی سید محمود رضوی و نویسندگی حسین تراب نژاد و ابراهیم امینی محصول سال ۱۳۹۷ است.

 «رد خون» در سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر رونمایی شد و با نامزدی در ۱۱ رشته این جشنواره، توانست سه سیمرغ بلورین در بخش‌های بهترین جلوه‌های ویژه میدانی، بهترین طراحی لباس و بهترین صداگذاری بدست آورد.

جواد عزتی، هادی حجازی‌فر، محسن کیایی، بهنوش طباطبایی، هستی مهدوی، حسین مهری، مهدی زمین‌پرداز، محمد عسگری، امیراحمد قزوینی، امیرحسین هاشمی و حسین فلاح بازیگران «ماجرای نیمروز2» هستند.

جواد عزتی در دو فیلمی که قرار است از ابتدای پاییز اکران شوند، حضور دارد. او با وجود اینکه از بازیگران اصلی «رد خون» بوده، در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر نامزد بهترین نقش مکمل مرد معرفی شد و در نشست خبری «رد خون» درباره واکنش به ناکامی‌های گذشته‌اش در کسب جایزه در جشنواره فجر گفت: من اگر واکنش بلد بودم تاکنون جایگاه سفت و محکمی در سینما داشتم. 

«پیلوت» ساخته ابراهیم ابراهیمیان محصول سال 1396 است که امسال بعد از دو سال تعویق در سی و هفتمین جشنواره جهانی فجر رونمایی شد.

این فیلم یک کمدی اجتماعی است و ابراهیمیان در چهارمین ساخته سینمایی‌اش سراغ مضمون متفاوتی رفته است. این فیلم سینمایی روایتگر یک مرده‌کش است.

جواد عزتی، حمیدرضا آذرنگ و سعیدآقاخانی با حضور پریوش نظریه و با معرفی بهدخت ولیان بازیگران اصلی «پیلوت» را تشکیل می‌دهند. بانیپال شومون، گیلدا ویشکا، صفر محمدی و علی جعفری از دیگر بازیگران فیلم هستند.

پیش از بهدخت ولیان قرار بود الناز شاکردوست در این فیلم سینمایی ایفای نقش کند که در حادثه‌ای آسیب دید و بهدخت ولیان جایگزین او شد.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها