16:08:10 1398/2/25

حسینی می ماند و رحمتی احتمالا می رود!استقلال همیشه به صورت همزمان دروازه بان های خوبی داشته که گاها مشکلات زیادی هم درست کرده اند.

به گزارش نوداد نیوز، ناصر حجازی، منصور رشیدی دو رقیب بزرگ در استقلال بودند.برومند و طباطبایی هم دو دروازه بانی هستند که در آن مقطع چالش بزرگی برای مربیان ایجاد کرده بودند. اما در این میان مهدی رحمتی است که در سال83 به استقلال ملحق شد و برای دو فصل رقابت فشرده ای با طالب لو داشت و حالا هم رقیب تازه ای به نام سیدحسین حسینی پیدا کرده است.بعد از شکست در شهرآورد گروهی از طرفداران منتسب به استقلال در ورزشگاه و در فضای مجازی برای رحمتی دردسر ساز شدند که با سکوت او همراه بود اما به همبازیانش گفته می داند این افراد از چه کسی خط می گیرند!

همین فضا سبب شده احتمال جدایی رحمتی از استقلال قوت بگیرد. قرارداد رحمتی و استقلال حدود 2 هفته دیگر به پایان می رسد و اگر باشگاه به او پیشنهاد تمدید قرارداد ندهد، او تمریناتش را به صورت اختصاصی انجام می دهد و منتظر آینده می ماند.آنچه که می شود با قاطعیت بیان کرد آن است که در صورت جدایی احتمالی از استقلال رحمتی بدون تیم نمی ماند ولی باید دید کدام شهر را انتخاب خواهد کرد چرا که او دو فرزند محصل دارد و احتمالا در انتخابش تاثیر گذار خواهند بود.آنچه فعلا می شود گفت ماندن حسینی و احتمال جدایی رحمتی است.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها