13:57:18 1398/6/11

حتم دارم تا هفتاد و چهارمين ضربه را طاقت می آورم

حسن روشن: از آمريكا زنگ زدند که بیایند به جای من شلاق بخورند!حسن روشن می گوید از قاضی پرونده اش برای صدور حکم تشکر می کند و اين اقدام را حركتی در جهت راستی آزمایی می پندارد.

به گزارش نوداد نیوز، روشن پیشکسوت باشگاه استقلال در خصوص رای صادر شده توسط قاضی پرونده که 74 ضربه شلاق است می گوید: از نمايندگان مجلس براي اين موضوع با من تماس گرفته اند كه بروند و برايم رضايت بگيرند ولی ضمن تشكر از همه دوستان تأکید كرده ام هرگز دنبال رضايت گرفتن نيستم.با شناختی كه از خودم دارم حتم دارم تا هفتاد و چهارمين ضربه را طاقت می آورم. دستشان هم در نكند كه اين حكم را صادر كردند.

وی ادامه می دهد: اين پرونده برای چهار سال پيش است و تاكنون سه بار درباره اين پرونده حكم صادر شده است. یکبار آنها محكوم شدند كه با وساطت عليرضا منصوريان رضايت مرا گرفتند ولی در دو مرتبه بعدی رأی تغيير كرد. اين بار به من بستند كه به معاون وزير توهين كرده ام و به او لقب اختاپوس دادم. گفتند من ادعا كردم فلانی فاميل هايش را بر سر كار آورده در حالی كه من گفته بودم عده ای با فاميل بازی وارد تيم می شوند.

روشن افزود: علی جباری و خیلی از استقلالی ها و پرسپوليسی ها اظهار آمادگی كرده اند جای من شلاق بخورند. از آمريكا هم زنگ زدند و گفتند می آيند تهران تا شلاق بخورند.از همه دوستان اعم از حشمت خان مهاجرانی، حميد استيلی، شهرام وزيری و آقای هاشمی فيزيوتراپيست قديمی فوتبال و بقيه هم ممنونم كه در اين روزها با من تماس داشتند و می گفتند حاضرند بروند و رضايت بگيرند ولی تأکید می كنم اصلاً دنبال رضايت گرفتن نيستم.حاضرم جای 74 ضربه، 74 ميليون بار مرا شلاق بزنند ولی در تيم های پايه سره از ناسره تمیيز داده شود و حق نوجوانانی كه لايق پوشيدن پيراهن فوتبال هستند ضايع نشود.من ممنون قاضی هستم كه اين حكم را برايم صادر كرده چون او دانسته يا ندانسته كمك می كند فوتبال به سمت پاكی برود.

روشن در انتها گفت: مادر خدابيامرزم مي گفت هميشه حرف راست را بزن و راهت را برو. شايد اولش كمي سختي بكشي ولي كم كم همه به حقيقت پي مي برند.آنهايي كه وجدان بيدار دارند شب ها راحت مي خوابند. پدرم وکیل بود و چند باری پیش آمده بود همراهش به دادگاه بروم.آنجا پشت سر قاضی جمله ای نوشته بود كه وجدان تنها محكمه ای است كه نيازی به قاضی ندارد.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها