12:39:15 1397/5/17

حریف پرسپولیس، استقلال خوزستان است یا گرمای هوا؟هفته سوم لیگ برتر فردا با برگزاری 4 دیدار آغاز می شود.

گسترش فولاد - سپیدرود

در نخستین دیدار فردا از ساعت 18:15، گسترش فولاد میزبانِ سپیدرودِ بحران زده است. شاگردان فیروز کریمی روی کاغذ کار سختی برای پیروزی مقابل یاران خداداد ندارند و نماینده رشتی ها اوضاع وحشتناکی در دو هفته اخیر داشته. پس از درگیری های گسترده در دیدار سپیدرود برابر سپاهان، شاید خداداد فرصت چندانی برای جبران نداشته باشد. در سوی مقابل گسترش فولاد نیز کماکان موفق به کسب پیروزی نشده و دو تساوی داشته است. این دیدار خانگی بهترین فرصت برای طلسم شکنی تبریزی هاست.

* اسامی داوران: سیدرضا مهدوی – جواد مداح – امیرمحمد داودزاده – کمیل غلامی – ناظر: رسول فروغی

سایپا - ذوب آهن

در یکی از جذاب ترین دیدارهای فردا، سایپا از ساعت 20:30 میزبان ذوب آهن خواهد بود. سایپا در دو دیدار گذشته خود یک پیروزی و یک شکست داشته و شاگردان نمازی نیز یک پیروزی و یک تساوی. تقابل دایی و نمازی جذابیت های ویژه ای دارد و باید دید نبرد دو مربی سابق تیم ملی چه نتیجه ای را به دنبال دارد.

*اسامی داوران: حسین زرگر – آرمان اسعدی – امیر مبشر – مهدی مرجانزاده 

استقلال خوزستان - پرسپولیس

سرخ پوشان پس از کسب دو پیروزی، این بار به مصاف استقلال خوزستان می روند که روی کاغذ ضعیف تر از فولاد و پدیده است. پرسپولیس اگر می خواهد برای پنجاه و چهارمین هفته متوالی در لیگ برتر ایران در صدر بماند باید از استقلال خوزستان سه امتیاز بگیرد. در سوی مقابل استقلال خوزستان تنها یک امتیاز دارد و اوضاع چندان مطلوبی ندارد. مسلما بزرگترین دغدغه برانکو، گرمای شدید اهواز است و باید دید در چنین شرایطی پرسپولیسی ها چه عملکردی خواهند داشت. وضعیت کمال کامیابی نیا نیز دیگر دغدغه برانکو است. شاید اگر کمال در این دیدار فیکس نباشد به مانند دیدار گذشته، شاهد تغییر سیستم و بازی با یک هافبک دفاعی از جانب پرسپولیس باشیم.

* اسامی داوران: وحید کاظمی – علیرضا ایلدورم – علی اکبر نوری – علی میرغفاری 

نساجی - پارس جنوبی

نساجی در دومین میزبانی لیگ برتری خود، به مصاف پارس جنوبی می رود. شاگردان نکونام در دو دیدار گذشته تنها یک امتیاز کسب کرده اند تا طرفداران این تیم چشم انتظار کسب سه امتیازِ خانگی باشند. در سوی مقابل پارس جنوبی نیز سه امتیازی است. مسلما تقابل اندیشه های نکونام و تارتار جذابیت های خاص خود را خواهد داشت.

* اسامی داوران: پیام حیدری – علی میرزابیگی – محمدعلی پورمتقی – امیر عراب براقی

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها