21:08:20 1398/8/10

حرفهای منصوریان، کریمیان، جلالی و فرکی بعد از بازیهای امروزسرمربی ذوب آهن می‌گوید تیمش نباید در بازی‌های آینده گل بخورد و بتواند گل نخست را زودتر از حریف به ثمر برساند.

علیرضا منصوریان بعد از پیروزی دو بر صفر تیمش مقابل شاهین شهرداری بوشهر در نشست خبری اظهار کرد: این برد را به مدیرعامل تیم تقدیم می‌کنم. از هیات مدیره ممنونم که ما را تنها نگذاشتند. کیفیت ما نسبت به بازی با پیکان به مراتب بهتر بود. باید گل نخوردن را سرلوحه کارمان قرار دهیم و زودتر به حریف گل بزنیم.

وی یادآور شد: شاهین بوشهر تمام تلاش خود را کرد. این تیم هفته قبل مقابل پرسپولیس آسیب خورده بود. باید به این تیم کمک شود چرا که قدمتی به اندازه ذوب آهن دارد. امیدوارم از هفته آینده روند رو به رشد این تیم آغاز شود.

سرمربی ذوب آهن درباره دورنمای تیمش بعد از این برد گفت: یکی از روزهای خیلی خوب مربیگری من در مالکیت توپ در بازی با پیکان بود. امروز هم یکی، دو اشتباه داشتیم اما بازیکنانم خوب بازی کردند. استرس هفته‌های گذشته روی بازیکنان ما بود. بعد از زدن گل دوم می‌توانستیم گل ‌های بیشتری بزنیم. برای دفاع از نام ذوب آهن باید تمام تلاش خودمان را بکنیم. هفته آینده مهمان ماشین‌سازی هستیم و کار دشواری داریم.

منصوریان ادامه داد: اگر قرار است مسیرمان عوض شود، باید این  روند توسعه یابد. گل نخوردن سرلوحه ما باشد و در گل زنی باید تشنه‌تر عمل کنیم. بعد از گل دوم، باز هم موقعیت‌سوزی داشتیم. به خلعتبری و حدادی‌فر خسته نباشید می‌گویم. این دو خیلی زحمت کشیدند.

وی با اشاره به تغییر دروازه‌بان تیمش در این دیدار، گفت: دروازه‌بان نخست تیم ملی امید، در تیم ما بازی می کند. ما می‌دانستیم شرایط ما در جدول خوب نبود. تعداد خطراتی که تیم حریف ایجاد کرد خیلی سنگین نبود اما به نسبت دروازه‌بانی که از تیم امید به تیم بزرگسالان اضافه شده، دورنمای خوبی به ما می‌دهد. باید این سرمایه را حفظ کنیم و مجبور به خرید دروازه‌بانی نشویم که قیمت هنگفتی دارد.

سرمربی ذوب‌آهن با اشاره به عملکرد محمدرضا خلعتبری تاکید کرد: باید از او مراقبت کنیم. او بازی‌های خوبی انجام می‌دهد اما باید مراقبش باشیم. او به همراه قاسم حدادی‌فر تیم رهبری می کند و بازی خوبی هم انجام می دهد. 

او در پایان از هواداران تیمش تشکر کرد و از آن‌ها خواست که در بازی‌های آینده از این تیم حمایت کنند. وی گفت: هواداران ما ثابت هستند و در بازی‌های بستکبال هم از تیم حمایت می کنند. برخی از آن‌ها پیشکسوت ما هستند و ممونم که همواره از ما حمایت می کنند.

کریمیان: بضاعت ما همین است!

مهرداد کریمیان بعد از شکست دو بر صفر تیمش مقابل ذوب آهن در نشست خبری اظهار کرد: می‌دانستیم بازی سختی داریم. به نحوی وارد زمین شدیم که گل نخوریم و از ضد حملات استفاده کنیم. ما روی یک اشتباه به حریف پنالتی دادیم. نمی‌خواهم به این موضوع بپردازم اما امیدوارم بازیکنان ما بدانند که باید در ادامه مسابقات توان بیشتری بگذارند و بعد از دریافت گل شکل تیمی خود را تغییر دهند.

وی ادامه داد: با این بضاعتی که داریم، ایرادی به بازیکنان نمی‌گیرم. توانایی این را نداشتیم که با تغییر سیستم و تاکتیک به گل برسیم. متاسفانه ما نمی توانیم به خط حمله بازیکن اضافه کنیم چون در کار دفاعی دچار مشکل می شویم. در بازی با پرسپولیس دچار این مشکل شدیم. باز هم یک باخت دیگر آوردیم و شرمنده هواداران شدیم.

مربی شاهین بوشهر در پاسخ به این سوال که مشکلات تیمش با تغییر مربی حل می‌شود، گفت: این سوال را من نباید جواب دهم. مدیریت باشگاه و دست اندرکاران باید جواب بدهند.

فرکی: ریسک نکردیم

حسین فرکی شامگاه جمعه در نشست خبری پس از تساوی تیمش مقابل تیم گل گهر سیرجان گفت: در نیمه اول تیم برتر میدان بودیم، پنج موقعیت گل را از دست دادیم و بر خلاف کیفیت خوبی که در ارائه بازی داشتیم اما پیروز نشدیم.

وی اظهار کرد: امروز در مقابل گل گهر سیرجان، تیم بسیار خوب و توانمندی بازی کردیم که نسبت به بازی های قبلی، پیشرفت قابل توجهی داشته است. نحوه بازی تیم گل گهر امروز همان بود که پیش بینی کرده بودم.

فرکی در تشریح بازی تیم اش ادامه داد: در نیمه دوم وقتی به گل نرسیدیم، نخواستیم ریسک کنیم، برای همین در خط حمله احتیاط بیشتری کردیم تا با تهاجمی شدن گل گهر در این نیمه، گل دریافت نکنیم.

تیم پیکان تهران در هفته نهم از سری مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور امروز مقابل تیم گل گهر سیرجان در ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان به نتیجه تساوی رسید.

جلالی: در حال پیشرفت هستیم

جید جلالی در نشست خبری پس از تساوی خانگی تیمش مقابل تیم پیکان تهران گفت: تساوی در خانه مسلما نتیجه خوبی برای یک تیم نیست اما بازی امروز گل گهر سیرجان با محدودیت هایی که به خاطر ۷ نفر بازیکن مصدوم که ۲ نفر از آنها با شرایط درمان سخت امروز وارد زمین شدند و داشتن یک نفر بازیکن محروم، راضی کننده ای بود. به حریف موقعیت گل زنی ندادیم و حتی فشارهایی بر تیم مقابل وارد کرده و موقعیت های خوبی هم ایجاد کردیم.

وی ادامه داد: پیشرفت خوبی در حوزه دفاعی داشتیم و برای پیشرفت در حوزه تهاجمی برنامه‌های زیادی داریم که امیدوار کننده است و نیاز به گذشت زمان بیشتری دارد.

جلالی از استقبال پرشور هواداران سیرجانی در بازی امروز تشکر کرد و گفت: روند امیدوار کننده ای داریم. اطمینان می‌دهم تمامی بازیکنان گل گهر با تمام وجود برای نتیجه گرفتن تلاش می‌کنند و این تلاش با صرف زمان و برنامه ریزی‌های آتی، مسلما به نتایج خوبی خواهد رسید.

تیم فوتبال گل گهر سیرجان در هفته نهم از سری مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور امروز مقابل تیم پیکان تهران در ورزشگاه امام علی(ع) سیرجان به نتیجه تساوی رسید./انتهای پیام

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها