15:03:22 1398/11/16

حجازی فر: این شهرآورد آخرین فرصت برای استقلالی کردن پسرم است!یکی از فوتبالی ترین بازیگران حال حاضر کشور، هادی حجازی فر است.

به گزارش نودادنیوز، این بازیگر در جشنواره امسال دو فیلم به نام های آتابای و دوزیست دارد و به همین خاطر روزهای شلوغی را پشت سر می گذارد. با این حال می گوید محال است بازی های تیم محبوبش استقلال را از دست بدهد و در این خصوص می گوید: در چند وقت اخیر خیلی سرم شلوغ بوده و درگیر فیلمبرداری بودم ولی خب نمی شود بازی های استقلال را دنبال نکرد.اگر خانه نباشم معمولا بازی ها را روی موبایلم می بینم.من فکر می کنم شرایط هر دو تیم خوب است.بعد از آمدن کادر فنی جدید اوضاع بهتر شده و هم پرسپولیس و هم استقلال بهتر بازی می کنند .استراماچونی تیم فوق العاده ای ساخت و خدا را شکر فرهاد همان راه را ادامه می دهد. در پرسپولیس هم به نظرم تیم یحیی باهوش تر و منسجم تر از تیم کالدرون است و نتایج خوبی در دو بازی گذشته گرفته است. قطعا استقلال می برد. دلم روشن است این شهرآورد مال ماست و پرسپولیس را شکست می دهیم. فکر می کنم تیم محبوبم با دو گل قائدی و دانشگر رقیب را می برد.

حجازی فر ادامه می دهد:امیدوارم خبر مصدومیت و نرسیدن دیاباته به شهرآورد یک تاکتیک روانی باشد ولی اگر به بازی نرسد، مطهری و قائدی می توانند جای او را پر کنند. در مورد شجاع هم بگویم او فوتبالیست خوبی است ولی اگر در بازی هم حضور داشت، اتفاق خاصی نمی افتاد. ضمن اینکه فکر می کنم با غیبت شجاع، حاشیه های شهرآورد هم کمتر می شود. امیدوارم دو تیم به فکر یک نمایش خوب و جذاب باشند و شجاعانه فوتبال بازی کنند و به خاطر شرایط جدول محتاط بازی نکنند.به شخصه امیدوارم حق به حقدار برسد و آن تیمی که بهتر بود، ۳ امتیاز را بگیرد.

وی افزود:. پارسال که پرسپولیس شهرآورد را برد، محسن کیایی خیلی اذیتم کرد و برایم کری خواند، البته من هم کم نمی آورم و کوتاه نمی آیم.دوست دارم استقلال ببرد و همه کری های محسن و پژمان را جبران کنم و حسابی حال شان را بگیرم.اگر هم خدای نکرده استقلال شهرآورد را ببازد، وقتی دوستان پرسپولیسی زنگ بزنند، تلفن را برمی دارم و می گویم مشترک مورد نظر در دسترس نمی باشد. پسر من پرسپولیسی است.البته باید بگویم چند وقت است دارم رویش کار می کنم تا استقلالی شود و فکر می کنم تا حدودی موفق بودم چون تازگی ها کمی شل شده است.دو بازی آسیایی که استقلال بردهای پرگلی به دست آورد،تا حدودی تأثیرگذار بود به همین خاطر بازی روز پنج شنبه برایم بسیار مهم است. در واقع تنها فرصتم است که با برد استقلال بتوانم هامون را برگردانم و او طرفدار استقلال شود.ولی اگر استقلال نتواند شهرآورد را ببرد، تمام نقشه هایم نقش بر آب خواهد شد. ضمن اینکه سعی کردم در چند وقت اخیر هامون را از دوستان پرسپولیسی ام دور نگه دارم تا نتوانند بیشتر از این روی پسرم تأثیر بگذارند.

حجازی فر در پایان گفت: درباره تیم ملی نمی دانم باید چه بگویم، خودم به شخصه خیلی نا امید هستم که بتوانیم به جام جهانی برویم.امیدوارم هرکس می آید،بتواند به تیم ملی کمک کند.انگار ما عادت کردیم هرکس که خوب کار می کند را اذیت کنیم و فراری اش بدهیم. پدر کی روش را با آن کیفیت بالا درآوردند ولی حالا حسرت نبودنش را می خورند. به نظرم سال های زیادی طول می کشد تا یکی مثل کی روش به فوتبال ما بیاید.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها