13:16:31 1397/2/26

جپاروف دنبال مدرسه روسی / او در استقلال می ماندسرور جپاروف در پا ييز سال 1395 به تهران آمد تا با استقلال قرارداد ببندد.او در تمرينات تيم عليرضا منصوريان شركت كرد و با آندرانیك تيموريان هر روز یکی از سوژه هاي اصلي عكاسان بودند.

به گزارش نوداد نیوز،هواداران استقلال هم با تماشاي تمرينات آن دو هر روز اميدوارتر مي شدند تا استقلال نيم فصل دوم را بهتر و با قدرت تر استارت بزند اما آنچه سرور جپاروف را از استقلال دور كرد بسته شدن پنجره نقل و انتقالات اين تيم در نيم فصل ليگ شانزدهم بود كه روزبه چشمي هم از اين قاعده مستثني نشد. جپاروف از تهران راهي اصفهان شد و با كرانچار نيم فصل دوم را در ليگ برتر ايران توپ زد.او در همان ايام زير ذره بين تيم استقلال و سرمربي جوانش بود تا براي فصل هفدهم راهي اين تيم شود. سرور جپاروف در تابستان 1396 پس از یك جلسه كوتاه به استقلال آمد.او قراردادش را با اين تيم یك ساله بست و گفت اگر شرايط براي ادامه همكاري با اين تيم مهيا بود فصل بعد )ليگ هجدهم( هم با استقلال ادامه مي دهد.

شروع حساسیت ها درباره سرور

سرور جپاروف چندي قبل در اين باره نسبت به شايعاتي كه عنوان شده بود واكنش نشان داد. پيشتر گفته شده بود او در واكنش به درخواست استقلال براي تمديد قراردادش با این تیم گفته بود اگر شفر در استقلال بماند او هم در اين تيم مي ماند وگرنه به یكي ا ز پيشنهادات خوبي كه از داخل و خارج كشور به او رسيده بود جواب مثبت خواهد داد. سرور جپاروف در اين باره و در همان برهه به گفت: نمي دانم اين شايعات از كجا ساخته شده است. من درگير مسابقات ليگ قهرمانان )حول و حوش بازي برگشت با العين در تهران( هستم والان زمان بيان اين مسائل نیست.

رسانه ها دنبال قرارداد شفر و جپاروف

اين در حالي بود كه رسانه ها دائم به اين موضوع و البته موضوع تمديد قرارداد وينفرد شفر دامن مي زدند و درصدد بودند تا از وضعیت اين دو نفر كه هواداران به شدت پيگير اخبار تمديد قراردادشان بودند، مطلع شوند.

راحتم و در استقلال می مانم!

جپاروف با وجود همه اين سؤالات هرگز جوابي به رسانه ها نداد كه مشخص كند در استقلال ماندني است يا نه؛ حتي پس از تمديد قرارداد وينفرد شفر. با اين همه او در اواسط ارديبهشت و پيش از بازي رفت با ذوب آهن گفته بود به احتمال زياد در استقلال خواهد ماند. او گفت: در اين تيم راحت هستم و جام هم گرفته ام و مي خواهم در آسيا هم با استقلال جام بگيرم. با همه دوست هستم و برايم سخت است به تيمي جديد بروم و تازه بخواهم با همه آشنا شوم .

در همين مدت وقتي پيگير برنامه هاي او براي سفر به دبي براي شركت در قرعه كشي مسابقات جام ملت هاي آسيا شديم نشانه هايي از ادامه اقامت اين بازیكن در تهران دستگيرمان شد. جپاروف كه فرزندانش در سن و سال تحصيل هستند براي اينكه هم از آنها دور نباشد و هم در استقلال بماند در حد فاصل روزهاي پيش از ترك ايران براي سفر به دبي به یكي از مدارس روسي زبان در تهران سر زده و از شرايط ثبت نام فرزندانش در آن مدرسه كسب اطلاع كرده است.

جپاروف از خانه اش رضايت دارد

شنيده هاي ما حاكي از اين است كه او توافقات اوليه با باشگاه استقلال براي تمديد قرارداد محل سكونتش در تهران را هم انجام داده و مي خواهد با شروع دوباره تمرينات اين تيم همراه با خانواده اش راهي تهران شود. در اين ميان باشگاه استقلال نيز صحبت هاي مقدماتي براي تمديد قرارداد مالي سرور جپاروف با استقلال را انجام داده و فقط مانده او كنار افتخاري و توفيقي بنشيند و عكس يادگاري بگيرد تا موضوع تمديد قراردادش رسانه اي شود.

شفر قبل از همه می دانست

به ياد داريم یكي از شروط وينفرد شفر براي تمديد قراردادش ادامه حضور سرور جپاروف بود كه با اين شرايط مشخص مي شود او قبل از همه از ادامه همكاري سرور با استقلال مطلع بوده است.

می بندد و می رود 

از آنجا كه تيم ملی ازبكستان شنبه هفته بعد با تيم ملي كشورمان ديداري دوستانه برگزار مي كند و سرور جپاروف هم در تهران به اردوي تيم ملي كشورش مي پيوندد او فعلاً در تهران است و در روزهاي آتي مي تواند براي تمديد قرارداد به باشگاه برود.ا ز اين رو بعيد نيست او تا آخر همين هفته تكليفش را یكسره كرده و با استقلال ببندد.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها