13:53:21 1397/3/22

آرزو می کنم ایران با استقلالی هایش برنده شود

جپاروف: با گل سردار آزمون مراکش را شکست می دهیدسرور جپاروف تمريناتش را استارت زده و براي بازگشت به تهران آماده می شود.

به گزارش نوداد نیوز، او كه جزو حرفه اي ترين بازيكنان فصل قبل استقلال و كل آسيا محسوب مي شود به خوبي مي داند در روزهاي استراحت بين فصل چطور خودش را آماده نگه دارد. اين بازيكن ازبكستاني درباره جام جهاني و ديدارهاي روسيه و ايران حرف زد.

تعطيلات رو به پايان است؟

همه چيز تمام مي شود.روزهاي خوب، روزهاي بد و حتي معمولي، همه تمام مي شوند. الان هم روزهاي استراحت است كه كمكم تمام مي شود و دوباره فصل تمرين و كار استارت مي خورد.

از فرصت اخير استفاده كردي؟

بله! به خيلي از كارهاي عقب افتاده ام رسيدگي كردم. با دوستاني كه در اين ماه ها نتوانسته بودم ببينم ديدار داشتم. به اقوام سر زدم و با خانواده به اين طرف و آن طرف رفتيم. یكسري كارهاي مربوط به بازگشت به تهران را هم داشتم...

پس با استقلال ادامه مي دهي؟

همه چيز براي ادامه همكاري مهياست. چرا نبايد ادامه بدهيم؟ البته قبلاً هم به شما گفتم كه در فوتبال همه چيز قابل تغيير است. هم من دوست دارم براي استقلال بازي كنم هم كادر مديريتي و فني باشگاه به ادامه اين روند علاقه مند هستند.بايد در بازگشت به تهران حرف بزنيم ولي فكر نمي كنم مشكلي از اين بابت باشد. پيشتر گفته بودم كه برگردم نيم ساعته قراردادم را تمديد مي كنم و به تمرين مي روم.

تمرينات اختصاصي داري؟

یك درصد فكر كنيد من تمرين نكنم. شايد در همه اين روزها فقط یك روز استراحت كامل داشتم. در ساير روزها حتي با شنا كردن  هم كه شده تمرين مي كردم تا حجم تنفسي ام كاهش پيدا نكند. تمرينات سبك ولي متداوم داشتم.اينقدر در اين سالها با بدنسازهاي مختلف كار كرده ام كه كلكسيوني از برنامه ريزي براي اين روزها را در اختيار دارم )خنده(. اين براي شفر هم خبر خوبي است كه با آمادگي بالا برمي گردم حتي اگر همان اولين روز تمرين بازي داشتيم هم من آماده ام تا بازي كنم.

از يارگيري هاي تيم خبر داري؟

نه زياد! شنيدم كه در حمله،هافبك و دفاع چند بازیكن به تيم اضافه شده است.

نظري درباره اين نفرات داري؟

حتماً بازیكنان خوبي هستند كه شفر انتخاب شان كرده است.اين را به دليل شناختي كه از شفر پيدا كرده ام مي گويم.به او اعتماد دارم. او بين مربياني كه در همه اين سال ها با آنها كار كرده ام جزو بهترين هاست. براي همه حركاتش دليل دارد. یك آلماني كامل است و از سبك تفكرش خوشم مي آيد. شايد من هم چنين سبكي را براي مربيگري ام انتخاب كنم.

پيش بيني ات از برنامه ليگ چيست؟

با پیكان بازي داريم! حتما بازي هاي استقلال سخت هستند. اين را فصل قبل متوجه شدم كه همه براي ديدار با ما با همه توان مي آيند. مهم نيست ما هم با همه توان جلو مي رويم. قطعاً استقلال ليگ سختي در پيش دارد. چون بعد از آن هم بايد به فكر ليگ قهرمانان باشد.بازي با السد آسان نيست. ما بايد ليگ را با قدرت استارت بزنيم تا مثل فصل قبل لطمه نخوريم.

جام جهاني هم كه از اين هفته استارت مي خورد؟

منتظريم تا مسابقات شروع شود.

تيم محبوبت در اين دوره كدام تيم است؟

طبيعي است كه روسيه تيم اولم باشد.پنج شنبه و در اولين ديدار دوست دارم روسيه، تيم ملي عربستان را شكست بدهد.جمعه هم طرفدار تيم ايران هستم.

فكر مي كني ايران بتواند مراكش را شكست بدهد؟

شناخت دقيقي از مراكش ندارم ولي شك ندارم كه اين تيم بدترين قرعه را داشت كه در ديدار اول به ايران خورد. كي روش و تفكراتش براي من هم آشناست. در 6، 7سال گذشته با تيم ملي ازبكستان بارها رو به روي تيم شما بازي كرديم و مي دانم تيم كي روش به شدت برنامه محور است و تيمش را با برنامه به زمين مي فرستد. به اين خاطر شك ندارم كه شما با برد ديدار اول را تمام مي كنيد. من هم به خاطر دوستان استقلالي ام كه در تيم ايران هستند قطعاً دوست دارم شما برنده شويد.روزبه،اميد، پژمان و مجيد همه از دوستان خوب من هستند و آرزو مي كنم هم در ترکيب باشند و هم برنده ميدان مسابقه را ترك كنند.

حدس مي زني كدام بازيكن ايران بتواند به مراكش گل بزند؟

با توجه به آشنايي سردار آزمون با جو استاديوم هاي روسيه فكر مي کنم او تك گل بردتان را بزند و یك بر صفر بازي را ببريد. آزمون فوروارد خوبي است و از كمترين موقعيت ها بهترين استفاده را مي برد.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها