13:39:45 1397/2/25

کریس رونالدو در انتخاب برند تبلیغاتی ام مؤثر بود

جهانبخش: می خواهم با صبوری تیم فصل آینده را انتخاب کنممهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت: بعد از پایان لیگ هلند در روزهای آخر لیگ هلند تمرکزم روی آقای گلی بود و بعد هم استراحت کردم، به همین دلیل در روزهای آینده برای انتخاب تیم فصل بعدم تصمیم گیری می‌کنم.

به گزارش نوداد نیوز ، شرکت یونیلیور که محصولات بهداشتی کیلیر را تولید می‌کند، امروز در یک نشست مطبوعاتی قرارداد همکاری خود با علیرضا جهانبخش مهاجم تیم ملی ایران را به امضا رساند. در این نشست مطبوعاتی، پیش از شروع صحبت‌های مدیرعامل کیلیر و جهانبخش، کلیپی از تبلیغات این کارخانه با حضور جهانبخش و کریس رونالدو مهاجم تیم ملی پرتغال پخش شد، همچنین در پایان این نشست توافقنامه دو طرف به امضا رسید. 

اوزگور مدیرعامل شرکت یونیلیور در نشست خبری عنوان کرد: در این روزهای مهم که چند روز به آغاز جام جهانی مانده، مفتخر هستیم که در کنار آقای گل لیگ هلند، علیرضا جهانبخش هستیم، ما به نمایندگی شرکت کیلیر برای تیم ملی ایران در جام جهانی آرزوی موفقیت داریم. خوشحالیم که اعلام کنم ما امروز با علیرضا قرارداد همکاری امضا می‌کنیم. 

وی افزود: شرکت کیلیر در سال ۲۰۰۳ به عنوان یک شخصیت حقوقی ثبت جهانی شده است و ما باور می‌کنیم که پتانسیل استفاده از این محصولات در ایران بالاست، ما با بسیاری از برندهایی کار می‌‌کنیم که با مصرف‌کننده متصل هستند و خوشحالیم که در آینده در ایران مصرف بیشتری خواهیم داشت. 

اوزگور ادامه داد: در سال ۱۹۷۵ کیلیر در هند راه افتاد و سپس به همه جهان اشاعه پیدا کرد، ما به دنبال تکنولوژی بهتر هستیم، شامپوی مردانه شماره یک کیلیر در سال ۲۰۰۹ در دنیا مورد مصرف قرار گرفت و از سال ۲۰۰۶ در بازار ایران به دست مصرف‌کننده رسید. همچنین ما محصولات بسیار خوبی برای خانم‌ها داریم. 

وی تصریح کرد: می‌خواهیم وقتی مردم از محصولات ما استفاده می‌کنند آنها را زیباتر ببینیم و خوشحالیم که علیرضا به عنوان قهرمانی در کنار ماست و او با ما کاملاً هماهنگ است و خودش هم موهای زیبا و سالمی دارد. 

او همچنین در مورد تبلیغات کیلیر توسط کریس رونالدو گفت:‌ رونالدو سفیر شامپوی شماره یک ما از سال ۲۰۰۹ بوده است ما وقتی در ایران دنبال یک سفیر بودیم همه جهانبخش را انتخاب کردیم و همه باور کردیم که او یک کاراکتر دقیقی دارد و او کاملا با ما هماهنگ بود. ما سعی کردیم با تکنولوژی بهتر اعتماد به نفس‌ها را بالا ببریم و خیلی خوشحالیم و افتخار می‌کنیم که علیرضا جهانبخش جزو اولین کسی است که در این کمپینهمراه ماست. 

وی در پایان گفت:‌رونالدو و جهانبخش هر دو کیلیر را تبلیغ می‌کنند، آنها خارج از مستطیل سبز با هم در یک تیم کیلیر را تبلیغ می‌کنند و امیدوارم محصولات ما را دوست داشته باشید. 

پس از صحبت‌های اوزگور، علیرضا جهانبخش در خصوص امضای همکاری‌اش با این شرکت گفت: خوشحال هستم که در جمع شما هستم و خوشحالم که از طرف شرکت کیلیر این شانس را پیدا کردم که اینجا باشم، خدا را شکر که این موضوع مصادف شده با آقای گلی من در لیگ هلند و این شرایط کاملا اتفاقی بود و حالا قشنگ‌تر شد که این مسئله با هم اتفاق افتاد.

وی افزود: من امسال همکاری‌ام را با این شرکت آغاز کردم و این یک اتفاق مهم در زندگی شخصی من بود، همکاری با برندی که من حتی قبل از این هم همکاری از این برند استفاده می‌کردم و این استفاده از قبل من در تصمیم‌گیری‌ام خیلی مهم بود، برای این تصمیم خیلی مسائل برایم مهم بود.

جهانبخش تأکید کرد: نگاهی که این شرکت به خدمت کردن به مردم دارد برایم مهم بود و تفکرات آنها و اهداف آنها به من نزدیک بود، به همین دلیل تصمیم گرفتم که با این برند همکاری کنم. 

وی ادامه داد: استفاده  از شامپوهای کیلیر اعتماد به نفس خوبی را به من می‌دهد، چون من خودم همیشه سعی کرده‌ام با اعتماد به نفس قدم بردارم و کیلیر در این مسیر با من نزدیک بود، اگر بخواهم یک مقدار اختصاصی‌تر صحبت کنم، یکی از دلایل اصلی همکاری‌ام، علاقه قلبی‌ام به این برند بود، یک فوتبالیست حرفه‌ای باید همیشه آراسته باشد و من هم همیشه دوست داشتم که ظاهری داشته باشم که به فرهنگ بخورد و در این مسیر کیلیر به من کمک می‌کند. 

جهانبخش ادامه داد: از وقتی که از محصولات کیلیر استفاده می‌کنم و همکاری‌ام با آنها بیشتر شده، قطعاً افزایش علاقه‌ام به این محصول بیشتر شده است و تازه متوجه شده‌ام که چه چیزهایی برای سلامتی ما مفید است. من به عنوان یک فوتبالیست می‌خواهم که اعتماد به نفس داشته باشم و محصولات این شرکت این اعتماد به نفس را به من می‌دهد، آن نگاه خوبی به جوانان دارد و مسیر را برای رسیدن به اهدافشان فراهم می‌‌کند. شعار کیلیر این است که چیزی برای پنهان شدن نیست و همه می‌توانند استعدادهای خود را نشان دهند. 

 پس از صحبت‌های جهانبخش، وی به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد. 

وی در پاسخ به این سؤال که بعد از آقای گلی او در لیگ هلند همه منتظر انتخاب تیم فصل آینده‌اش هستند، گفت: از وقتی که به ایران آمده‌ام، این سؤال را مرتب از من می‌پرسند و من هم توضیح داده‌م که جواب دادن به این سؤال مشکل است. من در روزهای آخر لیگ همه تمرکزم به این بود که بتوانم به آقای گلی برسم و این شرایط برایم خیلی مهم بود، هم برای زندگی شخصی خودم و هم برای ایران و مطمئن بودم بعد از اتفاق افتاده این موضوع، شرایط مثبت‌تری پیش روی من است. قطعا صحبت‌هایی برای فصل آینده من شده است، اما من بعد از اتمام لیگ، به تعطیلات رفتم و از پس‌فردا هم باید در اردوی تیم ملی شرکت کنم و تمام تمرکزم را برای جام جهانی بگذاریم. مدیربرنامه‌های من آقای هاشمی مقدم هستند ولی ما هنوز صحبت‌هایی انجام نداده‌ایم اما در روزهای آینده و هفته آینده قطعا با هم صحبت می‌کنیم. قطعا باید در این مسیر قدم بردارم اما نمی‌خواهم عجله کنم، می‌خواهم انتخاب با طمأنینه‌ای داشته باشم تا نماینده خوبی برای فوتبال ایران باشم. 

مهاجم تیم ملی در خصوص اینکه فلبریتی‌های ایران در امر تبلیغات تجربه ناموفقی داشته‌اند و آیا دلیل خاصی داشته که در تبلیغاتی که رونالدو بوده حاضر شده، گفت: اینکه بخواهم در یک کار تبلیغاتی شرکت کنم یک تصمیم مهم برای من بود و به خاطر همین خیلی فکر کردم و با افراد زیادی مشورت گرفتم، برای من برندی که می‌خواستم انتخاب کنم مهم بود، علاقه من با شرکت کیلیر همخوانی داشت، قطعا نگاهی که آنها به کارشان دارند برایم مهم بود و به عنوان یک ورزشکار حرفه‌ای برایم مهم است که آراسته باشم، تا الان هم این همکاری خوب بوده و قطعا حضور یک فوتبالیست به عنوان سفیر اصلی این برند خیلی تأثیرگذار است. خیلی‌ها این شرکت را به نام فوتبال می‌شناسند و به خاطر همین من این شرکت را انتخاب کردم، البته حضور رونالدو هم خیلی تأثیرگذار بود اما هدف اصلی من نبود. 

جهانبخش در خصوص تیم ملی و اینکه بعد از جام جهانی آیا بهتر است کی‌روش بماند یا خیر، گفت: جواب به این سؤال خیلی اختصاصی‌تر است، قطعا من تصمیم‌گیرنده نیستم، به عنوان بازیکن باید بگویم چندین سال شرایط خوبی داشته‌ایم و نمی‌توانیم از این تأثیرگذاری به راحتی بگذریم. کی‌روش تأثیر مثبتی در تیم ملی داشته، قطعا حضور در دو جام جهانی پیاپی مهم است و با این تیم خوبی که داریم، اتفاقات مثبتی می‌افتد و روزهای بهتری برای تیم ملی رقم می‌خورد. بهترین تیم آسیا و حضور دو جام جهانی پیاپی حاصل زحمات چندین ساله است اما باید قدرت ایران را نشان دهیم و فکر می‌کنم ادامه همکاری با کی‌روش می‌تواند کمک کند، برای خود من و سایر ملی‌پوشان حضور در تیم ملی و همکاری با آقای کی‌روش باعث افتخار است،‌در هر حال باید روی جام جهانی تمرکز کنیم و بعد تصمیمات دیگر بگیریم. 

جهانبخش در خصوص اینکه  دومین جام جهانی است که پیش رو دارد در جام جهانی گذشته چقدر به او کمک می‌کند، عنوان کرد: من در جام جهانی ۲۰۱۴ با شرایط متفاوتی رفتم بعد از اینکه چند ماه از حضورم در ناینخن می‌گذشت شرایط حضورم در اردوی تیم ملی فراهم شد در نوزده سالگی به جام جهانی رفتم و چه داخل زمین و چه بیرون زمین از بزرگان فوتبال دنیا و تیم ملی خودمان چیزهای زیادی یاد گرفتم و این تجربه خوب را در دوره‌های بعدی و باشگاهی استفاده کردم. امسال شرایط متفاوت است و قطعاً برای تیم ملی هم همینطور است، مسیری که برای مقدماتی داشتیم همه مسئولیت‌ها را بالا برده و برای خود من هم که این شانس را دارم که در خدمت تیم ملی باشم همینطور است که با تمام وجود بازی کنم و تمام تلاشم را برای پرچم کشورم انجام دهم. 

جهانبخش ادامه داد: ما در گروهی که هستیم جذابیت زیادی برای مردم دارد، اما در سخت‌ترین گروه  جام جهانی هستیم، ما با همه قوا می‌رویم تا استعداد فوتبال ایران را نشان دهیم، متأسفانه فوتبال دنیا خیلی از استعدادهای ایران خبردار نیست. 

وی در خصوص رویارویی با حریفان ایران در جام جهانی و بازیکنی به نام حکیم از تیم ملی مراکش که در تیم هلند بازی می‌کند، گفت: همانطور که گفتم ما در سخت‌ترین گروه هستیم قطعا این سخت بودن دو بعد دارد، یک بعد مثبت که جذابیت دارد، ما با بهترین بازیکنان دنیا دیدار می‌کنیم که این جذابیت خیلی زیاد بوده است، قطعا از خانواده خودم گرفته تا مردم برای شروع جام جهانی لحظه‌شماری می‌کنند و تمام هدف و توان ما این است که از آبروی ورزش ایران دفاع کنیم، از فرهنگ کشورمان و در این استیج بزرگ نهایت استفاده را ببریم و توانمان را به رخ بکشیم. 

وی افزود:‌ قطعا با پتانسیلی که داریم می‌رویم که نشان دهیم چرا بهترین تیم آسیا هستیم، تیم ملی مراکش هم بازیکنان خوبی دارد و حکیم هم در لیگ هلند با او بازی کرده‌ام قطعا اتفاقات مهم و جذابی پیش روی ماست. 

وی در پایان گفت: پیش بینی از شرایط ایران در جام جهانی سخت است، چیزی که کادر فنی گفته این است که تمام تلاشمان را برای بهترین عملکرد خواهیم داشت، من فلش‌بکی به جام جهانی قبلی می‌زنم، ما مقابل آرژانتین باختیم، اما شوری که در مردم ایجاد شد مثبت بود، چون آنها دیدند که تیم ملی تمام تلاشش را کرد، این جام جهانی هم مستثنی نیست و تلاش می‌کنیم بهترین نتایج را بگیریم، اول عملکرد خوب داشته باشیم که قطعا این باعث خوشحالی فوتبال ایران و مردم می‌شود. 

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها