09:56:49 1399/6/28

جهانبخش: امیدوارم فصل جدید فرصت بیش‌تری به من برسدبازیکن ایرانی تیم برایتون ابراز امیدواری کرد بتواند در فصل جاری بیش‌تر به میدان برود.

به گزارش نوداد نیوز و به نقل از اسکای اسپورت، علیرضا جهانبخش، هافبک تیم ملی فوتبال ایران و برایتون بعد از انتخاب به عنوان بهترین بازیکن زمین در بازی برابر پرثموث گفت: خوشبختانه توانستیم با ارائه یک بازی خوب برنده شویم و به دور بعد رقابت‌ها صعود کنیم.  خوشحالم که توانستم برای تیمم گلزنی کنم. مهم برنده شدن تیم بود. یک سری بازیکن جوان هم در ترکیب تیم به میدان رفتند و به آنچه که می‌خواستیم رسیدیم. درباره گلی هم که به ثمر رساندم باید بگویم که دیدم در سمت چپ فضای خالی وجود دارد و به همین خاطر آن‌جا رفتم و توانستم از این فضا استفاده کنم و شانس خود را امتحان کنم و شوت بزنم. 

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران در بخش دیگری از سخنانش گفت: این فصل فرصت‌های جدیدی در اختیار من می‌گذارد. این بهترین بازی من در برایتون نبود و قبلا هم در بازی‌هایی برای تیم به خوبی بازی کرده بودم. از همان فصل اول در برایتون به دنبال بهتر شدن و پیشرفت و نشان دادن خود در تمرینات تیم بودم و فقط به یادگیری و بهتر شدن شرایط فکر کردم و امیدوارم در فصل جدید نیز فرصت‌هایی بیش‌تر برای بازی در اختیار من قرار بگیرد و بتوانم از این فرصت‌ها استفاده کنم. 

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها