14:18:38 1397/11/9

جنجالهای یک مستند درباره "مایکل جکسون"جنجال های مستند "ترک ناکجاآباد" ادامه دارد؛مستندی در خصوص دو قربانی جنسی مایکل جکسون،خواننده درگذشته آمریکایی.

به گزارش نوداد نیوز، این مستند 4 ساعته در جشنواره فیلم ساندس رونمایی شد که البته واکنش بنیاد مایکل جکسون را به همراه داشت.

البته نمایش این مستند طولانی مدت در جشنواره ساندنس آمریکا با تشویق ایستاده مخاطبان بهت‌زده همراه بود، گرچه بسیاری از طرفداران «مایکل جکسون» با تجمع در اطراف سالن نمایش فیلم نسبت به آن اعتراض کردند.

«دان رید» کارگردان این مستند توضیح می‌دهد: " من در این فیلم به هیچ عنوان شخصیت «جکسون» را توصیف نکردم و فکر می‌کنم اگر فیلم را تماشا کنید متوجه خواهید شد که داستان درباره دو خانواده است."

داستان مستند درباره دو نفر به نام‌های «وید رابسون» و «جیمز سیفچاک» و بازگوی رابطه آنها با «مایکل جکسون» است. «رابسون» که حالا ۳۶ ساله است در این مستند اذعان می‌کند که بین ۷ تا ۱۴ سالگی مورد آزار و اذیت از سوی «مایکل جکسون» قرار می‌گرفته است و «سیفچاک» نیز که در دوران کودکی و در یکی از تبلیغات پپسی کنار «جکسون» حضور یافته بود نیز ادعا می‌کند که در سن ۱۰ سالگی مورد سو استفاده جنسی «جکسون» قرار گرفته است. هر دوی این افراد جزئیاتی دردناک از تجارب خود در این مستند مطرح می‌کنند.

خانواده «جکسون» روز گذشته (دوشنبه) با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که دیگر نمی‌توانند بایستیم و اجازه دهیم این مجازات بدون محاکمه ادامه داشته باشد و کرکس‌های توئیتری و کسانی که هرگز «مایکل جکسون» را ندیده‌اند، از آن حمایت کنند.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها