15:57:40 1397/12/15

جمشید مشایخی: تختی به خاطر زنش خودکشی کرد!امروز جمشید مشایخی در یک برنامه تلویزیونی علت مرگ تختی را همسرش عنوان کرد.

به گزارش نوداد نیوز، این بازیگر قدیمی سینما گفت:شهلا همیشه جهان پهلوان تختی را مسخره می کرد. تختی اگر با این خانم زندگی می کرد یا طلاقش می داد تختی نبود اگر خودش را می کشت تختی بود.

واکنش تند پرستویی

دقایقی بعد پرویز پرستویی از مجری گفت و گوی جمشید مشایخی به دلیل مباحث مطرح شده درباره فوت غلامرضا تختی انتقاد شدیدی کرد.او نوشت:مجری آن برنامه ،این بازیگر پیشکسوت را سوال پیچ کرده بود.مدام سعی بر این داشت که بگوید ،دراین برنامه رک حرف بزنید.استاد مشایخی به حجب و حیاء همیشگی ،انگار که در رینگ گیر کرده باشد ،می خواست خودش را خلاص کند،سعی بر این داشت جواب مجری را بدهد.حالا اینکه استاد چرا باید در چنین برنامه ای شرکت کند ،به خودشان مربوط است.ولی آیا مجری حق دارد هر سوالی را از استاد بکند؟

بالاخره بحث جهان پهلوان تختی پیش کشیده شد.ولی ای کاش استاد به این سوال ها جواب نمی داد.الان طرف سخنم با آن مجری مثلا رک مثلا باهوش و مثلا پیروز میدان یا بهتر بگم ،بازجوست.چرا مثل خاله زنک ها و فضول ها،اصرار بر کشف این مسئله پنجاه سال مسکوت مانده دارید؟ تا کی می خواهیم به زندگی شخصی خصوصی مردم به خصوص نامدارهای ملی مان سرک بکشیم؟واقعا این برنامه ها چیه که از رسانه ملی پخش میشه؟جهان پهلوان همیشه جهان پهلوان بوده و خواهد بود.هیچ قدرتی نمی تواند آقا تختی را خراب کند.اگر چه نخبه کشی رسم شده.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها