09:59:08 1397/6/10

جشنواره ونیز / "سوگلی" رضایت منتقدان را جلب کرد!یکی دیگر از فیلم هایی که در روز دوم جشنواره فیلم ونیز، اکران شد، فیلم The Favourite/ محبوب/سوگلی، اثر کارگردان یونانی یورگوس لانتیموس است.

به گزارش نوداد نیوز، جسیکا کیانگ در د پلی لیست نوشت: "محبوب" عمیقا خنده دار و به طرز شگفت آوری سرگرم کننده است. او در بخشی از یادداشت‌اش به این نکته اشاره کرده که این فیلم قطعا با اختلاف بیش‌تری از باقی فیلم‌‌های لانتیموس قابل درک است و می توان از دیدنش لذت بیشتری برد.

مایکل نوردین در ایندی وایر به این فیلم نمره A- داد و نوشت: درام سلطنتی یورگوس لانتیموس، دستاورد شاهانه اوست. لانتیموس از ما می خواهد به چیزهایی که در قدرت به آن چنگ می زنیم- آگاهی، حفاظت از خود و حتی ترس- فکر کنیم و اثرات مخرب آن را بهتر درک نماییم.

اوون گلیبرمن در ورایتی در یادداشتی مثبت چنین نوشت: این فیلم یک الماس خوب تراشیده شده است. فیلمی که خوب اجرا شده و با نوعی سرگرم کنندگی سرد، وارد ژانر درام باروک با توحشی عجیب و غریب شده است.

پیتر برادشاو در گاردین از پنج ستاره، چهار ستاره به این فیلم داد و نوشت یورگوس لانتیموس انرژی خشنی را به این کمدی سیاه از فتنه های قرن هجده میلادی آورده است و کولمن در این فیلم از مرزهای خود فراتر رفته است.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها