16:04:36 1398/3/22

جزییات درگیری دو استقلالی در آکادمیمحمد نوازی پس از برکناری از هدایت تیم جوانان استقلال به شدت از محمد مومنی رئیس آکادمی این باشگاه انتقاد کرد.

به گزارش نوداد نیوز، محمد مومنی پیشکسوت استقلالی ها و رئیس آکادمی جوانان در این خصوص می گوید: در لیستی که نوازی به من داد 24 نام وجود داشت.به نوازی گفتم 4 نفر را که در حد استقلال نیستند از لیست خارج کن.گفتم بازیکن جوان استقلال باید از نظر کیفی در بهترین سطح باشد.آقای نوازی بازیکنی که برایمان 30 بازی انجام داد را خط زد و من به عنوان رئیس آکادمی به ایشان چیزی نگفتم اما تاکید کردم به جای او باید بازیکن با کیفیت بگیری.به او گفتم برای بستن تیم 27 نفره آن هفت جای خالی را با خرید بازیکنان ملی پر کن اما اینکار را انجام نداد. من از اختیاراتم استفاده کردم و او را برکنار کردم.

مومنی ادامه می دهد: ایشان دیگر به تیم جوانان استقلال بر نمی گردد.از نگهبانی هم خواستم ایشان را راه ندهند.ایشان باید یاد بگیرد برای ورود به عرصه مربیگری ابتدا کت و شلوار بازیگری را از تن خود خارج کند. من مدرک مربیگری دارم و روی شایستگی پست گرفته ام و هیچ وقت برای تیم گرفتن التماس نکرده ام و اهل زیر و رو کشیدن هم نیستم.آقای فتحی هم به واسطه توانایی هایم مرا انتخاب کرده است.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها