10:37:52 1398/4/18

جزییات بدرفتاری پلیس آمریکا با والیبالیست های ایرانیسرپرست تیم ملی والیبال ایران جزییاتی از رفتار زشت پلیس آمریکا با والیبالیست های ایران را فاش کرد.

به گزارش نوداد نیوز، آقای خوش خبر گفته: اعضای تیم را با اسكورت پليس از سایر مسافران در فرودگاه جدا كردند.آنها پرخاشگرانه با ما رفتار می‌کردند و هیچ توضیحی نمی‌دادند. در نهایت، ما را به قسمت کنترل پاسپورت بردند.پس از دقایقی، به اتاق دیگری فراخوانده شدیم و از ما زندگی نامه، شماره تماس، محل خدمت سربازی خود و پدر و اینکه آیا در خانواده شما کسی کارمند یا مأمور دولت حضور دارد یا خیر، پرسیدند.

به گفته وی "پلیس آمریکا هشت نفر را جدا کردند و حتی موبایل‌ها و پسوردهایمان را گرفتند و تمام تصاویر و پیام‌هایی که در شبکه‌های اجتماعی ما وجود داشت را کنترل کردند."

او همچنین گفته: حتی از ما می‌پرسیدند چرا فلان عکس یا پیام را نوشته اید و می‌خواستند از محتوای آن اطلاع داشته باشند. فکر می‌کنم حدود ۲ ساعت موبایل‌هایمان را کنترل کردند.این ماجرا در روحیه تیم اثر بسیار بدی داشت. تیم ما همچون مجرمان نشسته بود و مابقی تیم‌ها از جلویمان رد می‌شدند. تقریباً همه ما از این مساله رنجیده ایم و هر روز تصویر آن جلوی چشم ما حاضر است.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها