12:33:23 1398/7/15

جزئیات بازداشت یک فوتبالیست معروف به همراه همسرشروز گذشته شایعه ای در فضای مجازی به راه افتاد مبنی بر بازداشت یک فوتبالیست مشهور توسط پلیس راهور.

به گزارش نوداد نیوز، ساعاتی پس از شروع شایعه سردار حسين رحيمي فرمانده پليس تهران بزرگ تایید کرد یکی از فوتباليست هاي معروف ايران دستگير شده است. همین واکنش رییس پلیس کافی بود تا گمانه زنی ها برای شناسایی نام این بازیکن آغاز شود.در این میان برخی کانال ها بدون اعلام قاضي پرونده، نام اين بازیکن را رسانه ای کردند و مشخص شد بازیکن مذکور یکی از پیشکسوتان معروف باشگاه استقلال است.

شنیده های ما حکایت از این دارد خودرو این بازیکن اواخر هفته گذشته همراه همسرش در ولنجك به دلیل سرعت غیرمجاز از سوي یكي از مأموران پليس راهور متوقف می شود و پلیس به خاطر رانندگي پرخطر و همين طور استفاده از مسكرات از او می خواهد تست الکل بدهد. اين مسئله باعث مي شود بين آنها بحثي در بگيرد و مأمور راهور اقدام به فيلم گرفتن كند. خلاصه با بالاگرفتن درگيري لفظي،مردم هم اطراف آنها جمع شدند. با ورود نیروی انتظامی بازیکن معروف و همسرش به کلانتری رفتند و پلیس راهور رای به بازداشت موقت این فوتبالیست داد.

حالا یك منبع آگاه در پليس اين جزئيات را تایید کرده و می گوید پرونده اين بازیكن در حال حاضر به دادگاه رفته تا مقام قضايي درباره آن تصميم گيري كند. ظاهراً فوتباليست معروف هم اعتقاد دارد با او رفتار خوبي صورت نگرفته و به همين دليل دست به شكايت از پليسي زده كه در بطن ماجرا بوده است. اگر در دادگاه ثابت شود اين بازیكن از مشروبات الكلي استفاده كرده، دردسر بزرگي برايش به وجود مي آيد. چون طبق قانون برخورد سفت و سختي با متخلفان در اين زمينه صورت خواهد گرفت

منبع: روزنامه خبر ورزشی

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها