10:48:47 1398/5/30

جدایی "مرد عنکبوتی" از کمپانی "مارول"بعد آنکه فیلم سینمایی «مرد عنکبوتی: دور از خانه» به پرفروش‌ترین فیلم تاریخ کمپانی سونی تبدیل شد، قرار است این استودیو راهش را از کمپانی مارول و رئیس این کمپانی جدا کند.

اختلاف نظر بین این دو کمپانی به این دلیل به وجود آمد که مارول و شریکش دیزنی، درخواست سود بیشتری از فیلم‌های آینده مرد عنکبوتی را دادند. دیزنی درخواست تقسیم فروش فیلم‌های مرد عنکبوتی به صورت ۵۰/۵۰  را داد که سونی این درخواست را رد کرد. در حال حاضر سودی که مارول از این همکاری به دست می‌آورد، تنها ۵ درصد است.

رئیس استودیو سونی و کوین فیگ رئیس کمپانی مارول، ماه‌ها در حال مذاکره بودند که در نهایت به نتیجه مطلوب نرسید و از این پس کوین فیگ نقش تهیه کننده در فیلم‌های آینده مرد عنکبوتی از کمپانی سونی را ندارد.

جدایی مارول و سونی به این معناست که بعد از گذشت چند ماه از فیلم «مرد عنکبوتی: دور از خانه»، شخصیت مرد عنکبوتی با بازی تام هالند به طور کامل از دنیای سینمایی مارول محو خواهد شد. غیبت این شخصیت، خلأ قابل توجهی در این دنیای تخیلی به وجود خواهد آورد؛ خصوصاً بعد از آنکه رابرت داونی جونیور و کریس اوانس، بعد از «انتقام جویان: پایان بازی» مارول را ترک کردند.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها