10:37:59 1397/7/24

جدایی عجیب امیر جدیدی از پروژه تختیامیر جدیدی از پروژه "تختی" جدا شد.

به گزارش نوداد نیوز، همین چند روز پیش بود که خبر امد امیر جدیدی قرار است نقش تختی را بازی کند اما انگار قرار نیست درباره اسطوره کشتی ایران یک فیلم بی حاشیه و درست و حسابی تولید شود.

در خبر منتشر شده توسط روابط عمومی فیلم «غلامرضا تختی» آمده: به دليل طولانى شدن آماده سازى دكورهاى فاز ٢ و ٣ كه مربوط به نوجوانى و جوانى غلامرضا تختى است، تغيير در زمان بندى پروژه و  از طرفى به علت حساسیت بسیار زیاد گریم بزرگسالی جهان پهلوان تختی که نیاز به مواد اوليه تهیه شده از خارج از کشور  داشت، تست گریم به روزهای اخیر موکول شد.

بعد از‌ تست گريم، گروه توليد و امیر جدیدی به این نتیجه رسیدند که امكان فيلمبردارى مبارزات كشتى جهان پهلوان تختى با اين گريم سنگين امكان پذير نيست. همين طور امكان حذف اين صحنه ها هم از فيلمنامه به هيچ وجه ميسر نمى باشد.با‌ طولانی شدن زمان پيش  تولید و تولید و‌ داشتن تعهد از جانب آقاى جدیدی به پروژه های دیگر، با توافق کامل، همکاری ايشان با پروژه «غلامرضا تختی» قطع شد.

امیر جدیدی بعد از شش ماه تمرین برای بازی در نقش تختی و فیلمبرداری بخشی از فیلم، از پروژه جدا شد و این در نوع خود عجیب است.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها