12:30:13 1398/2/30

"جان ویک" بعد از 3 هفته "انتقام جویان" را به زیر کشیدپس از ۳ هفته پیش‌تازی فیلم «انتقام جویان» در باکس آفیس، جدیدترین فیلم «جان ویک» توانست در صدر جدول فروش آمریکای شمالی بنشیند.

«جان ویک ۳» با فروش ۵۷ میلیونی در نخستین آخر هفته اکرانش فیلم «انتقام‌جویان: پایان بازی» را از صدر باکس آفیس آمریکا پایین آورد.

فیلم «انتقام جویان» محصول جدید مارول نیز در چهارمین هفته اکرانش ۲۹.۴ میلیون دلار فروش کرد تا فیلم دوم باکس آفیس آمریکا شود.

«جان ویک ۳» که با نقدهای مثبت منتقدان هم مواجه شده، در بازار خارج از آمریکا هم خوب ظاهر شد و با نمایش در ۶۶ منطقه ۳۵ میلیون دلار درآمد کسب کرد و به این ترتیب کار خود را با یک افتتاحیه جهانی ۹۲ میلیون دلاری آغاز کرد.

در این فیلم کیانو ریوز بار دیگر در نقش یک آدمکش حرفه‌ای سابق ظاهر شده که باید از انتقام آدمکش‌ها در امان بماند. چاد استاهلسکی بدل‌کاری که کارگردانی این فیلم را انجام داده این فیلم را بر مبنای فیلمنامه‌ای به قلم درک هالستاد ساخته است.

«انتقام‌جویان ۴» فروش کلی خود را در آمریکای شمالی در مجموع به ۷۷۱ میلیون دلار رساند و به این ترتیب از «آواتار» که در آمریکا و کانادا ۷۶۱ میلیون دلار فروخته بود، جلو زد. اکنون پرفروش‌ترین فیلم تاریخ آمریکای شمالی «جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد» است و «پایان بازی» دوم است.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها