20:00:03 1398/7/14

توقف اتلتیکو برابر وایادولیداتلتیکو مادرید یکشنبه در هفته هشتم لالیگا به مصاف وایادولید رفت که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

نیمه اول دو تیم بازی چشم نوازی را ارائه نکردند و موقعیت خاصی روی دروازه‌ها ایجاد نشد. بازی بسته وایادولید اجازه کار به روخی بلانکو نداد. داور با کمک VAR در دقیقه ۳۶ یک پنالتی به نفع میزبان گرفت اما ساندرو رامیرس ضربه‌اش را به آسمان زد. در نهایت توپی از خط دروازه‌ها رد نشد و نیمه اول با نتیجه صفر بر صفر به پایان رسید.

در نیمه دوم شرایط خیلی متفاوت نبود. وایادولید یک فرصت خیلی خوب را از دست داد و اتلتیکو پس از تعویض‌هایش برای ۱۵ دقیقه تلاش کرد تا به گل برسد اما این اتفاق رخ نداد. آنخل کورئا در دقیقه ۶۱ به جای ژائو فلیکس به میدان رفت و توماس لمار جایگزین کوکه شد. یکی از موقعیت‌های خوب تیم مادریدی در دقیقه ۸۱ رقم خورد و ضربه کورئا به تیرک برخورد کرد. در ادامه خواکین فرصت داشت دروازه مهمان را باز کند اما ضربه‌اش با اختلاف کمی به بیرون رفت. در نهایت بازی بدون گل به پایان رسید.

اتلتیکو با این تساوی ۱۵ امتیازی شد و به جایگاه دوم صعود کرد هرچند اگر بارسلونا امشب بتواند سویا را شکست دهد این رتبه را به خود اختصاص خواهد داد.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها