09:58:44 1398/5/19

توضیحات تارانتینو درباره دهمین و آخرین فیلمی که کارگردانش خواهد بود!کوئنتین تارانتینو برای نمایش اثر جدید خود یعنی فیلم Once Upon a Time in Hollywood (روزی روزگاری در هالیوود) به مسکو رفته است.

این کارگردان محبوب در کنفرانس مطبوعاتی خود در شهر مسکو که حول محور فیلم روزی روزگاری در هالیوود برگزار شده بود، خطاب به خبرنگاران اعلام کرد که دهمین و آخرین فیلم سینمایی‌اش، یک اثر خاتمه دهنده خواهد بود که قرار است به همه چیز پایان بدهد. او در این مصاحبه اینگونه صحبت کرد و در رابطه با فیلم آخرش توضیح داد:

به این ایده فکر کنید که تمام فیلم‌هایی که تا حالا ساخته شده، در حال گفتن یک داستان بودند و هر کدام از این فیلم‌ها یک نوع واگن قطار هستند که با یکدیگر ارتباط دارند. حال اگر به این ایده فکر کنید، این فیلم می‌تواند به نوعی یک نقطه بسیار بزرگ برای آنها و همچنین نوعی پایان دهنده نمایش باشد. من می‌توانم اینگونه تصور کنم که دهمین فیلم من می‌تواند تا حدودی همین خاتمه دهنده نمایش باشد.

کوئنتین تارانتینو در این مصاحبه خود تایید کرد که قصد دارد تنها ۱۰ فیلم سینمایی بسازد و با این اوصاف، او فقط «یک اثر دیگر برای ساختن دارد». با این حال، او هیچ اطلاعات بیشتری نسبت به این موضوع و اینکه چه ایده‌ای برای ساخت اثر جدیدش دارد، اعلام نکرد و توضیح بیشتری نداد.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها