14:49:57 1398/2/22

توصیه کی روش به بیرانوند او را در پرسپولیس ماندگار کرداين روزها و پس از مصاحبه عليرضا بيرانوند در نشست خبري پيش از بازي دوباره بحث جدايي احتمالي عليرضا بيرانوند از پرسپوليس مطرح شد.

به گزارش نوداد نیوز، شنیده ایم بیرانوند دوباره با پيشنهاداتي از سوپرليگ ترکيه مواجه شده اما قصد جدايي از را ندارد و این تصمیم برگرفته از دو دلیل است. تجربه ناموفق وحيد اميري در ترکيه باعث شده گلر خرم آبادي قيد حضور در اين كشور را بزند اما دليل اصلی بيرانوند این است که از 5 ليگ برتر باشگاهي اروپا پيشنهاد داشته باشد.

شنيديم كارلوس كي روش سرمربي وقت تيم ملي به بیرانوند گفته در ترکیه يا اوكراين اتفاق خاصي برايش نمي افتد و به جاي فكر كردن به بازي در ليگ ضعيف ترکیه،منتظر رسيدن پيشنهاداتي از انگليس،اسپانيا،ايتاليا،آلمان يا فرانسه باشد.اگر پيشنهاداتي از اين 5 ليگ معتبر اروپا رسيد كه جواب مثبت بدهد و در غير اين صورت در ايران بماند و در همين پرسپوليس توپ بزند.

حتي پيش از جام جهاني روسيه برانكو ايوانكوويچ سرمربي پرسپوليس ضمن تمجيد از شاگرد خود مدعي شد عليرضا بيرانوند قادر است در هر كدام از 5ليگ معتبر اروپا توپ بزند.البته بيرانوند هنوز پيشنهادي جدي از اين 5 كشور نداشته و فقط پيشنهاد نيم بندي از ليگ دسته اول انگليس دارد اما اين پيشنهاد نتوانسته او را براي لژيونر شدن وسوسه كند.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها