14:19:09 1400/2/20

بنیانگذار الوپرستار: خوشحالیم پلتفرم الوپرستار توسط سروش همراه توسعه می یابد

توسعه پلتفرم "الوپرستار" توسط مهندسان "سروش همراه"مراسم امضای قرارداد پلتفرم الوپرستار میان دو شرکت نرم افزاری "سروش همراه" و خدماتی "پرستار آراد همراه" در دفتر مرکزی مجموعه پرستار آراد همراه و با رعایت پروتکل های بهداشتی امضا شد.

به گزارش نودادنیوز، در این مراسم که مدیران دو مجموعه سروش همراه و پرستار آراد همراه حضور داشتند، ابراز امیدواری شد با توسعه این پلتفرم، خدمات با کیفیت و سریع تری به هموطنان ارائه شود.

مدیرعامل سروش همراه: درصدد هستیم زیرساختی قوی برای مجموعه پرستار آراد همراه ایجاد کنیم

مدیرعامل شرکت سروش همراه گفت: هدف ما این است که زیرساختی بسیار قوی برای مجموعه پرستار آراد همراه در قالب پلتفرم الوپرستار ایجاد کنیم.

مهندس اسپنانی در حاشیه مراسم امضای قرارداد پلتفرم الوپرستار به خبرنگار نوداد گفت: شرکت سروش همراه به عنوان بازوی نرم افزاری مجموعه آریاهمراه در تلاش است تا خدمات نرم افزاری مطمئنی به مشتریان خود ارائه کند و در همین راستا درصدد است زیرساختی قوی برای مجموعه پرستار آراد همراه در قالب پلتفرم الوپرستار ایجاد کند.

وی افزود:امیدواریم در شرایط فعلی و در دوران شیوع کرونا، شرکت سروش همراه با توسعه این پلتفرم که قرار است خدمات بالینی و غیر بالینی به متقاضیان ارائه کند،گامی در جهت خدمت به هموطنان بردارد و از درد و آلام بیماران بکاهد.

بنیانگذار الوپرستار: خوشحالیم پلتفرم الوپرستار توسط سروش همراه توسعه می یابد

بنیانگذار الوپرستار گفت: بسیار خرسند هستیم که پلتفرم الوپرستار توسط شرکت سروش همراه رسانه توسعه می یابد.

به گزارش نودادنیوز، دکتر سید نجم الدین محمدی در حاشیه مراسم امضای قرارداد پلتفرم الوپرستار به خبرنگار نوداد گفت: با توجه به فعالیت یک دهه اخیر مجموعه ما که در راستای ارائه خدمات بالینی و مراقبتی به بیماران در خارج از مراکز درمانی است،به این نتیجه رسیدیم که این خدمات را در بستر یک پلتفرم نیز ارائه دهیم تا مردم برای دسترسی به این خدمات راحت تر باشند.

وی افزود:با توسعه این پلتفرم نیروهای خدمات دهنده بیشتری اعم از پزشک و پیراپزشک و نیروهای مراقبتی که جویای کار هستند،جذب می شوند و از آن سو هم نیاز سالمندان،بیماران و کودکان برای دسترسی به خدمات مراقبتی و درمانی سریعتر رفع خواهد شد.

دکتر محمدی ادامه داد:بسیار خرسندیم که توسعه این اپلیکیشن توسط شرکت مطرح سروش همراه انجام می شود و امیدواریم تا پایان امسال برای دسترسی عموم آماده باشد.

مدیرعامل شرکت پرستار آراد همراه: خدمات این پلتفرم را گسترش می دهیم

مدیرعامل شرکت "پرستار آراد همراه" ابراز امیداوری کرد بعد از بهره برداری از فاز اول پلتفرم الوپرستار با همکاری شرکت سروش همراه،در مراحل بعدی خدمات این پلتفرم توسعه یابد.

سید سهیل محمدی در گفت و گو با خبرنگار نوداد تأکید کرد: اپلیکیشن الوپرستار با همکاری شرکت سروش همراه توسعه می یابد ودر فاز اول برای خدمات دهی به سالمندان و کودکان و امور مراقبتی داخل منزل طراحی شده است.

وی افزود: با همکاری سروش همراه مطمئن هستیم که این خدمات در آینده توسعه بیشتری می یابد و تنها محدود به خدمات امور مراقبتی در منازل نخواهد بود و سایر حوزه ها را نیز در بر خواهد گرفت.

مدیر پروژه الوپرستار: از راهکارهایی در سطح جهانی برای ایجاد این سامانه ملی بهره می گیریم

مدیر پروژه الوپرستار گفت: همکاری دو شرکت سروش همراه و پرستار آراد همراه منجر به عقد قراردادی شد که بر اساس آن ما بتوانیم از راهکارهایی در سطح جهانی برای توسعه یک سامانه در سطح ملی بهره ببریم و سامانه اطلاعاتی یکپارچه ای را برای ارائه خدمات ایجاد کنیم.

مهندس امیر حسین لهراسبی در گفت و گو با نوداد افزود: قرار است در این سامانه اطلاعاتی یکپارچه خدمات گسترده ای به مخاطبان دهیم و علاوه بر ارائه خدمات بالینی در منزل، ایجاد فروشگاه و سایر امکانات برای دسترسی بهتر و سریعتر به کاربران مدنظر ما قرار دارد؛از این رو برای انجام این مهم با شرکت سروش همراه همکاری خواهیم کرد.

2
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها